Швидкий гол не допоміг запорізькій команді здобути повноцінні три очки у стартовому турі чемпіонату

25.07.2021. Друга ліга. 1 тур. Стадіон «Нова Баварія» (Харків). ФК «Вовчанськ» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

Голи: Пець (66) – Пець (5, аг)

«Вовчанськ»: Бєліменко, Багачанський (Чебаненко 64), Кузубов (Галушка 64), Пентелейчук, Коваленко, Демків (Савіцький 58), Тепляков, Борзенко, Пець, Егбуджуо (Резепов 73), Радченко

Головний тренер: Андрій Березовчук

«Металург»: Котляров, Остапенко, Басов, Воробєй, Польовий, Крапивний, Загальський (Лапко 88), Шалфєєв, Коваленко (Могильний 79), Білоцерковець (Сидоров 46), Борисенко (Загоруйко 46)

Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Пентелейчук (88)

Футболісти «Металурга» відкривали новий сезон у Харкові матчем проти дебютанта Другої ліги – ФК «Вовчанськ». Рівень оновленої команди Андрія Березовчука поки що важко передбачити, тому запоріжці прибули на поєдинок з чіткими намірами в першу чергу показати свої сильні сторони. Слід відзначити, що з капітанською пов’язкою нашу команду виводив Володимир Польовий, а серед новачків «Металурга» місце у стартовому складі отримав один гравець – нападник Володимир Білоцерковець.

Підопічні Володимира Микитіна жваво розпочали зустріч. Узявши м’яч під свій контроль, гості сміливо почували себе на чужій половині поля. Курйозний випадок допоміг «Металургу» повести в рахунку вже на 5-й хвилині. Іван Пець відпасував назад на голкіпера – Арсен Білеменко пропустив м’яч під ногою. Цей епізод одразу змусив пригадати нещодавній чемпіонат Європи з рекордною кількістю автоголів і схожий м’яч, пропущений Іспанією у грі з хорватами. Рахунок 0:1 в дебюті матчу розлютив «вовків». Команда Андрія Березовчука змінила акцент гри на атаку, шукаючи нагоди відігратися. По-справжньому небезпечних моментів у першому таймі глядачі не побачили ні від футболістів «Вовчанська», ні від гостей. Багато позиційної боротьби, обережна гра в захисті – відчувалося, що це стартовий матч сезону і команди лише входять в сезон. Замінами у перерві (вийшли Ігор Загоруйко та Олексій Сидоров) тренерський штаб «Металурга» спробував повернути команді впевненість.

Другу половину запоріжці так сам розпочали активно, але цього разу відзначився вже «Вочанськ». Стандарт призвів до серії рикошетів, після яких м’яч відлетів на однісінького Івана Пеця – йому не склало труднощів влучити в порожні ворота – 1:1. Заключні 20 хвилин повинні були показати, в кого залишилося більше сил для перемоги.
У «Металурга» небезпечно пробивав у ближній кут Олексій Сидоров, у «Вовчанська» з-за меж штрафного Владислав Галушка.

Другий тайм порадував глядачів небезпечними моментами та шаленою інтригою, яка тримала в напрузі до останніх секунд. Після вилучення Дмитра Пентелейчука «Металург» у більшості намагався вирвати перемогу, але контратаки «Вовчанська» надавали такі ж шанси господарям. На зустрічних курсах команди зупинив фінальний свисток, що підсумував нічию, яка в свою чергу не задовольнила ні запоріжців, ні «вовків», зважаючи на змарнований момент «Вовчанська» на останній компенсованій хвилині.

Наступний матч у чемпіонаті «Металург» проведе на «Славутич-Арені» 31 липня з «Нікополем».