У стартовому турі Другої ліги запоріжці розібралися на виїзді з «Нікополем»

5.09.2020. Друга ліга. I тур. Стадіон «Електрометалург». ФК «Нікополь» – МФК «Металург» 0:3 (0:1)

Голи: Сарапій (29, 90+4), Могильний (83)

«Нікополь»: Богдан, Адаменко, Білоус, Катеруша, Слищенко (Двалі 70), Люсік, Донець, Жуков, Фомін, Бейер, МандровськийГоловний тренер: Георгій Варжеленко

«Металург»: Котляров, Воробєй, Бобров, Сарапій, Крапивний, Шалфєєв, Сачко (Польовий 46), Олійник (Загоруйко 66), Бєлоусов, Борисенко (Могильний 55), Сидоров (Лапко 90)Головний тренер: Володимир Микитин

У матчах Другої ліги часто на першому плані є самовіддача гравців. Для того, щоб призвичаїтися до газону стадіону в Нікополі, запоріжцям знадобився певний час. Ближче до середини тайму «Металург» уже повноправно заволодів ініціативою і своєчасно забив перший гол. Гросмейстерський удар зі штрафного вдався Едуарду Сарапію, який відкрив лік забитим м’ячам у новому сезоні. Свої шанси «Нікополь» марнував, за що прийшла розплата наприкінці матчу.

Володимир Польовий, який вийшов на футбольне поле у другому таймі, взяв участь в обох голах своєї нової команди. Спочатку досвідчений захисник передачею зі своєї половини розпочав атаку, під час якої тріо Воробєй-Загоруйко-Шалфєєв філігранно обігралися в пас, вивівши на ворота Богдана Могильного. Той не підвів – і так само у дотик переправив м’яч у сітку. Крапку в зустрічі «Металург» поставив у компенсований час. Польовий записав до свого активу гольову передачу, а молодий капітан Едуард Сарапій – дубль. Запорізька команда розпочинає сезон у Другій лізі з упевненої перемоги 3:0.

Тепер за планом матч попереднього раунду Кубка України «Металург – «Авангард» на «Славутич-Арені» 9 вересня, після чого ще одна домашня гра в чемпіонаті 14 вересня з «Перемогою».