Два м’ячі в першому таймі гарантували запоріжцям потрібну перемогу над гостями

30.04.2021. Друга ліга. 20 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Балкани» 2:0 (2:0)

Голи: Сарапій (15, з пен.), Остапенко (27)

«Металург»: Котляров, Воробєй, Остапенко, Басов, Польовий, Сарапій, Загальський (Загоруйко 71), Шалфєєв, Чорний (Борисенко 56), Сидоров (Верхоланцев 81), Коваленко (Олійник 77).

Головний тренер: Володимир Микитін

«Балкани»: Герич, Юречко, Кліменко, М Златов (Вдовиченко 52), Ільницький (Тропанець 74), Новіков (Тітаєвський 25 (В. Златов 90), Серденюк, Салюк, Іванченко, Приблуда (Федосов 46), Прийомов.

Головний тренер: Денис Колчін

Втрата очок у попередньому турі ще більше мотивувала запоріжців на домашню гру з «Балканами». Турнірна ситуація така, що «Металург» не має права на помилку напередодні вирішальних ігор всього сезону. «Балкани» не є конкурентом запорізького клубу, що й довела звітна гра. Абсолютна переага господарів упровдовж всього поєдинку.

Справу було зроблено ще в першому таймі. Зароблений пенальті за гру рукою у власному штрафному впевнено реалізував Едуард Сарапій, для якого цей гол став десятим у чемпіонаті. «Металург» не відходив від своєї схеми і ще через 13 хвилин запоріжці використали стандарт. Ігор Загальський виконав подачу з кутового, а центральний захисник Олег Остапенко вдруге в сезоні відзначився ударом головою. Рахунок 2:0 повністю відображав перебіг подій на футбольному полі, задовольняючи «Металург».

Ніяких проблем запоріжцям суперник так і не створив. У другому таймі запоріжці грали активніше і скоріше були ближчими до третього м’яча, ніж гості до того, щоб відродити інтригу. На класі команда Володимира Микитіна довела справу до потрібної перемоги – 2:0. «Металург» мінімум на день повернув собі друге місце в чемпіонаті. Головний конкурент «Кривбас» грає завтра проти «Енергії». Тепер у нашої команди два тижні підготовки до вирішальної гри сезону. Базова дата матчу запоріжців з криворізьким клубом на виїзді 15 травня.