9.09.2023. Перша ліга, 7 тур. Стадіон «Центральний» (Умань), МФК «Металург» – ФК «Лівий Берег» 1:1 (1:1)

Голи: Сад (7, з пен.) – Співаков (25, з пен.)

«Металург»: Байда, Басов, Палюх, Польовий, Білоцерковець, Крапивний, Сад, Сейтхалілов, Могильний (Іродовський 83), Галата (Толок 87), Фальковський (Сніжко 73). Головний тренер: Володимир Микитін

«Лівий Берег»: Чернятинський, Слотюк, Дударенко, Самар, Биков, Співаков, Дедух, І. Когут (Куліш 87), М. Когут (Репета 87), Войцеховський (Синиця 73), Литовченко (Сухоручко 66). Головний тренер: Віталій Первак

Попередження: Сад (11), Басов (35), Польовий (38), Могильний (58) – Биков (37), Литовченко (40), Співаков (47), Слотюк (78), Сухоручко (90+1)

Матч «Металурга» і «Лівого Берега» був центральним у турі – третя команда приймала четверту, а розділяли їх всього 2 очки. У дебюті зустрічі пас Валерія Сада на Богдана Могильного призвів до того, що нападника «Металурга» збили у чужому штрафному – фол із претензією на вилучення арбітр розцінив жовтою картою і вказав на «позначку». Пенальті впевнено реалізував Валерій Сад. Для нього цей гол став четвертим в останніх трьох матчах.

Футболісти «Металурга» намагалися й надалі грати активно. У чужому штрафному впав Валерій Сад, після чого арбітр свиснув… і показав йому жовту картку. Замість того, щоб закріпити перевагу, на що розраховували запоріжці, команда Володимира Микитіна невдовзі пропустила. Тепер уже гравець «Лівого Берега» Валерій Самар завалився у боротьбі з Володимиром Польовим і рефері, не вагаючись, призначив пенальті. Андрію Співакову довелося бити його двічі, однак обидві спроби він реалізував – 1:1.

На другий тайм команди вийшли з бажанням вирвати перемогу. «Лівий Берег» забив – втім, арбітр гол не зарахував. «Металург» у відповідь кілька разів пробивав з різних позицій – Палюх, Фальковський, Сад, однак на завершальній фазі не щастило. Останній реальний шанс вивести команду вперед втратив Дмитро Іродовський. Він класно спіймав м’яч злету, але пробив повз ворота. Нічия у цьому матчі зіграла на руку конкурентам. У наступному турі «Металург» зіграє виїзний матч з «Маріуполем».