Команда Олексія Годіна зберігає шанси, щоб уникнути перехідних матчів за збереження прописки в Першій лізі

7.08.2020. Чемпіонат України. Перша ліга. 29 тур. Центральний міський стадіон (Миколаїв). МФК «Миколаїв – МФК «Металург» 1:1 (1:0)

Голи: Кушніренко (45, з пен.) – Сарапій (50, з пен.)

Миколаїв: Агаларов, Порох, Парцванія, Березянський, Ульянов, Ляшевський (Попов 68), Кушніренко (Вітенчук 81), Охрончук (Зарічнюк 57), Паламар, Яворський, Войцеховський (Черепущак 72)

Головний тренер: Ілля Близнюк

Металург: Котляров, Сухіна, Сарапій, Кравченко, Сухар (Лихобабенко 75), Трояновський (Сачко 87), Крапивний, Бєлоусов, Могильний (Шевчук 82), Шалфєєв (Бобров 89), Щебетун (Черній 79)

Головний тренер: Олексій Годін

Вилучення: Крапивний (55)

Героєм стартових хвилин матчу був голкіпер «Металурга» Ярослав Котляров. Двічі він рятував свої ворота в дебюті матчу після потужних ударів від Вадима Яворського та Владислава Войцеховського. Витримавши натиск, «Металург» теж «показав зуби». Богдан Могильний змістився з флангу в центр і сильно пробив – м’яч після рикошету пролетів над поперечиною.

«Миколаїв», який проводив свій останній домашній матч у поточному чемпіонаті, виглядав надзвичайно націленим на чужі ворота. Сам лише Яворський ще в першому таймі мав шанс наздогнати кращих бомбардирів Першої ліги, якби реалізовував свої нагоди. На 16-й хвилині він не реалізував вихід віч-на-віч, а на 25-й забив із положення поза грою. Проте натиск «Миколаєва» все ж призвів до забитого м’яча. Прямо перед перервою Євген Сухіна сфолив у власному штрафному, після чого Богдан Кушніренко реалізував пенальті – 1:0.

«Металург» відіграв пропущений м’яч одразу після перерви. Олексія Щебетуна збив у штрафному майданчику Тимур Парцванія – ще один пенальті! До м’яча підійшов Едуард Сарапій і без проблем переграв Аміра Агаларова – 1:1.

«Миколаїв» мав шанс швидко вийти вперед: Войцеховський дивовижним чином з кількох метрів зарядив вище воріт. А далі стався ключовий епізод у матчі. Вадим Яворський спровокував Дмитра Крапивного, який у відповідь вдарив суперника, побачивши перед собою червону картку. У меншості «Металургу» важливо було втримати хоча нічийний результат, з чим команда Олексій Годіна й впоралася.

В інших матчах туру конкуренти «Металурга» – Балкани» зіграли 0:0 з «Кременем», а «Прикарпаття» перемогло «Черкащину» 4:1. Наступний матч для запорізького клубу відбудеться 10 серпня у Львові з «Рухом», який сьогодні розписав нічию з «Інгульцем».