Запорізька команда провела другий контрольний матч у межах підготовки до нового сезону. На «Славутич-арені» запоріжці приймали томаківський «Скорук», з яким гратиме у Першій лізі

Станом на 15-ту хвилину «Металург» несподівано поступався гостям 0:2. «Скорук» максимально ефективно використав усі свої моменти – подачу з кутового Олексія Разуваєва головою замкнув Богдан Шмигельський, а Олександр Мішуренко елегантно перекинув Назара Байду після діагональної передачі ударом в дотик. Голкіпер «Металурга» дотягнувся до м’яча, але зрізав його у власні ворота.

Попри невдалий старт матчу, «Металург» не виглядав деморалізованим. Команда Володимира Микитіна грала у свій футбол і скоро зуміла відіграти один м’яч. Олексій Сидоров реалізував пенальті за гру рукою суперника у власному штрафному. Більше моментів команди створили вже у другому таймі після серії замін. Особливо це стосується молодих футболістів «Металурга», які вийшли на футбольне поле з величезним бажанням.

Швидко це принесло результат. Після флангової передачі голом відзначився гравець, який знаходиться на перегляді. Далі дубль на свій рахунок записав Злат Златьєв. Молодий футболіст «Металурга» прекрасно виконав штрафний, зненацька заставши воротаря. А наприкінці матчу чудово розібрався у чужому штрафному, встановивши остаточний рахунок матчу 4:2 на користь «Металурга».

«Металург» грав у такому складі: Байда (Ніколаєнко 60), Польовий (Сокол 45), Палюх (Піддубний 45), Векляк (Єлець 45), Воробєй (Страдс 45), Крапивний (Лапко 45), Хуссін (Кузьмович 45 (Рокотянський 60), Шалфєєв (ГНП 45 (Кіча 60), Борисенко (Златьєв 45), Білоцерковець (Близнюк 45), Сидоров (Могильний 45).

Головний тренер: Володимир Микитін

Голи: Сидоров (з пен.), ГНП, Златьєв (дубль)

Статистика матчу: удари: 11 (7) – 8 (3), кутові: 11-2