Запорізькій команді знову не вдалося набрати очок у зустрічі з одним із лідерів чемпіонату

29.06.2020. Чемпіонат України. Перша ліга. 21 тур. Стадіон «Славутич-Арена» (Запоріжжя). МФК «Металург» – ФК «Агробізнес» 1:3 (0:1)

Голи: Сарапій (51, з пен.) – М.Когут (43), Черненко (48), Козьбан (57)

«Металург»: Котляров, Бєлоусов, Бобров, Сарапій , Трояновський, Крапивний, Скоблов, Разуваєв, Олійник, Могильний, Черній.

Головний тренер: Олексій Годін

«Агробізнес»: Воробей, Захарченко, Думанюк, Курило, Гагун, Бойчук, Дідик, Кухарук, М. Когут, Черненко, Козьбан.

Головний тренер: Олександр Чижевський

Після карантину на «Металург» чекає не простий календар. Три стартових матчі цього року команда Олексія Годіна проводить з лідерами чемпіонату. «Металісту 1925» запоріжці програли, не вдалося набрати очок і у домашній грі з «Агробізнесом». За розвитком подій цей поєдинок нагадував попередній матч харків’янами. Фактично рівний перший тайм завершився голом суперників «у роздягальню». На 43-й хвилині Андрій Кухарук виконав точну передачу на Романа Гагуна, той у дотик скинув на Миколу Когута, який розстріляв ворота Ярослава Котлярова – 0:1.

Справи для «Металурга» погіршилися уже на початку другої 45-хвилинки. Схожа комбінація: знову Андрій Кухарук знаходить у штрафному партнера, Ігор Бойчук у дотик переправляє на партнера і Русланові Черненку залишається лише влучити у ворота – 0:2.

Запоріжці швидко один гол відіграли. Олексій Разуваєв отримав удар по ногах у чужому штрафному – пенальті! Вирок чітко реалізовує Едуард Сарапій. Але подальшу інтригу позбавив третій м’яч «Агробізнеса». Гол знову прийшов з лівого флангу. Ігор Бойчук прострілив на Дмитра Козьбана, який оформив фактично гол-близнюк. 1:3 – Агробзінес з міста Волочиськ Хмельницької області перемагає у Запоріжжі і виходить на третє місце у чемпіонаті, а «Металург» залишається на 15-му. Наступний тур запоріжці проведуть на виїзді 4 липня проти четвертої команди чемпіонату львівського «Руха».

21 тур. МФК Металург — ФК Агробізнес 1-3. ОГЛЯД МАТЧУ. 29.06.20