Єдиний гол Олексія Сидорова у матчі з «Сумами» відкрив запорізькій команді шлях до 1/16 фіналу

18.08.2021. Кубок України. Попередній етап. Стадіон «Вікторія». ФК «Суми» – МФК «Металург» 0:1 (0:1)

Гол: Сидоров (28)

«Суми»: Левченко (Фастов 46), Колесник, Мороз, Курдас, Мілєсін (Асєєв 12), Коверник, Гриппа, Савенюк, Маркевич (Зінов’єв), Горбунов (Глоба 46), Ковалевський

Головний тренер: Валерій Куценко

«Металург»: Байда, Сокол, Піддубний, Остапенко, Сидоренко, Страдс (Крапивний 69), Чорний (Ковальський 69), Лапко, Борисенко (Могильний 59), Сидоров (Шалфєєв 69), Білоцерковець

Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Мороз (87, друге попередження)

Тренерський штаб «Металурга» частково використав кубковий матч із «Сумами» аби додати ігрової практики тим футболістам, кому бракує її в чемпіонаті. Проте ротація на «омолодження» лише позитивно вплинула на бойовий настрій команди, що простежувалося зі стартових хвилин. Гості з більшим азартом розпочали поєдинок, створюючи момент за моментом.

На п’ятій хвилині пристрілювався Вадим Чорний, на сьомій – реальний шанс відкрити рахунок втратив Микита Лапко. Впродовж короткого ігрового відрізку «Металург» позначив свою перевагу, яку скоро втілив у забитий м’яч. Але варто віддати належне одному з дебютантів – молодому голкіперу Назару Байді, котрий холоднокровно відбив удар впритул Дмитра Горбунова на 22-й хвилині. Незадовго після цього «Металург» провів гольову атаку.

Богдан Сокол далеко вкинув з ауту до штрафної, де Олексій Сидоров технічно м’яч обробив, обіграв суперника і точно пробив у кут – 0:1. Швидко забивати другий гол міг Владислав Борисенко. На швидкості він «просочився» через центр і потужно спрямував м’яч у напрямку воріт Ігоря Левченка – кіпер «Сум» цього разу зреагував на удар.

Господарі подібними епізодами зовсім зрідка тішили свою публіку. Оновлений склад «Металурга» дисципліновано вів гру в центрі поля, активно на флангах, і головне – зберігалася повна надійність у захисті. Другий тайм особливих змін не приніс. Як не прагнули «Суми» повноправно взяти ініціативу під свій контроль, зробити цього не вдалося. За винятком кількох епізодів з помилками самих же футболістів «Металурга», господарям бракувало атакувального запасу міцності.

Для повного занепокоєння запоріжцям потрібно було провести другий м’яч. Активність Богдана Могильного, чудовий шанс Георгія Ковальського бажаного ефекту не принесли, тому певна інтрига зберігалася до заключних хвилин. «Металург» не повторив помилок попередньої гри зі «Скоруком», втримавши необхідний результат до фінального свистка. Перемога 1:0 вивела команду Володимира Микитіна до 1/16-ої фіналу Кубка України. Жеребкування цієї стадії відбудеться вже завтра, 19 серпня. А наступним матчем запорізького клубу стане поєдинок Другої ліги з «Тростянцем» на «Славутич-Арені» 23 серпня.