Черговий контрольний поєдинок запоріжці виграли у представника Першої казахстанської ліги команди – «БЖМОРСМ №8» із Нур-Султана

Суперник «Металурга» у минулому сезоні виграв чемпіонат Другої Ліги Казахстану і підвищився у класі. Проте, рівень української команди виявився кращим. Підопічні Олексія Годіна впевнено контролювала гру впродовж всього матчу. Територіальна перевага вилилася у забиті м’ячі в кожному з таймів. Спершу на 15-й хвилині відзначився Ігор Загоруйко, а в другій половині остаточний рахунок встановив Ярослав Довгий. Це перша перемога «Металурга» на зборах у Туреччині. До цього запоріжці зіграли внічию з нігерійським FC «MFM» 3:3 та китайським «Чаньчунь Ятай» 0:0. Заключний спаринг міжнародного збору в Туреччині запланований на 11 березня з київською «Оболонню Бровар».

7.03.2020. Товариська гра. Белек. МФК «Металург» – ФК «СДЮШОР№8» 2:0 (1:0)

Голи: Загоруйко (15), Довгий (70)