Євген Підлепенець дублем відзначив своє повернення у запорізький клуб

3.10.2020. Чемпіонат Другої ліги. 5 тур. Маріуполь. Стадіон «Західний». ФК «Яруд» – МФК «Металург» (0:3)

Голи: Підлепенець (5, 45), Могильний (31)

«Яруд»: Хоменко, Бібік, Мясніков, Саєнко, Запорощенко, Корицький, Пелипак, Тишинінов, Проданов, Янаков, Биковський.

Головний тренер: Володимир Кілікевич

«Металург»: Котляров, Бобров, Сарапій, Воробєй, Бєлоусов, Крапивний, Польовий, Шалфєєв, Підлепенець, Коваленко, Могильний.

Головний тренер: Володимир Микитін

Футболістам «Металурга» було дуже важливо повернути психологічну впевненість після програного матчу «Таврії». Поява новачків та повернення до складу Володимира Польового дали необхідний ковток свіжості напередодні виїзду до Маріуполя. У матчі з «Ярудом» тренерський штаб запоріжців випустив зі старту одразу двох новачків. Уже на 5-й хвилині Євген Підлепенець віддячив тренерам за довіру, провівши дебютний гол після повернення. У середині тайму перевагу збільшив Богдан Могильний, для якого цей м’яч став третім у поточному чемпіонаті. До речі, асист на рахунку ще одного новачка Євгенія Коваленка. А перед самісінькою перервою «Металург» забив утретє, фактично знявши усі запитання стосовно матчу в Маріуполі. Дубль Євгена Підлепенця підсумував розгром «Яруда» – 3:0.

Наступний матч у чемпіонаті Другої ліги «Металург» рівно за тиждень у Запоріжжі з новокаховською «Енергією».