У матчі з «Нивою» запоріжці відігралися у компенсований час завдяки дивовижному удару зі штрафного Володимира Польового.

30.04.2023. VBET UA Перша, «Чемпіонська». 4 тур. Стадіон «Медик» (Моршин). МФК «Металург» – ФК «Нива» 1:1 (0:0)

Голи: Польовий (90+1) – Козак (52)

«Металург»: Ніколаєнко, Сокол, Векляк, Палюх, Дворовенко, Крапивний, Сейтхалілов (Піддубний 90+4), Шалфєєв (Білоцерковець 59), Сад (Польовий 70), Могильний, Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

«Нива»: Механів, Соколов, Демчук, Зінь, Хруставка, Козак (Давидов 60), Волохатий, Галата, Бей, Проців (Тяпкін 90+3), Різник (Галадей 86). В.о. головного тренера: Сергій Атласюк

Попередження: Сад, Векляк, Польовий – Соколов, Проців

Вилучення: Соколов (90, друга жовта картка)

Турнірної мотивації у «Ниви», можливо, менше на завершальну частину сезону, проте своєю грою ця команда доводить, що не дарма знаходиться у «чемпіонській групі». Тернопільський клуб вже відбирав очки в «Оболоні», були близькими футболісти «Ниви» до перемоги і у матчі з «Металургом».

Гості краще розпочали гру та намагалися створювати тиск на ворота дебютанта Першої ліги Гордія Ніколаєнка. Перспективну позицію для удару мав Андрій Бей, але пробив набагато вище. Активним в атаці був Максим Проців. Ближче до середини тайму «Металург» вирівняв гру та в подальшому заволодів ініціативою. Зі штрафного пробивав Сергій Палюх, удар Валерія Сада впевнено забрав Максим Механів. Перший тайм минув у рівній, конкурентній боротьбі без забитих м’ячів.

Після перерви все змінив гол Богдана Козака. Півзахисник «Ниви» виконав ювелірний обвідний удар із кута штрафного майданчика, не залишивши шансів Гордію Ніколаєнку. Тернопільська команда не зупинилася та могла подвоїти перевагу. Ігор Галата потужним ударом зі штрафного влучив у поперечку.

«Металург» мав не так багато моментів аби зрівняти рахунок. Це вдалося зробити у найбільш неочікуваний момент. Штрафний з гострого кута взявся виконувати Володимир Польовий. Капітан запоріжців своїм ударом зненацька застав голкіпера «Ниви». Футболісти «Металурга» швидко забрали м’яч та помчали до центру поля в надії вирвати перемогу. У компенсований час підопічні Володимира Микитіна спробували дотиснути суперника, але часу вже не було. Нічия 1:1.

«Металургу» не вдалося повернутися у топ-4 за підсумком цього туру. У наступному матчі запорізька команда зустрічається з «Поліссям» у домашній грі 7 травня.