Тотальне невезіння знову приводить до втрати очок запорізької команди – друга нічия поспіль

13.08.2021. Друга ліга. 4 тур. Стадіон «Електрометалург» (Нікополь). ФК «Скорук» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

Гол: Клименко (90+3) – Загальський (32, з пен.)

«Скорук»: Варцаба, Малиш, Клименко, Лаптєв, Щербина, Волков, Гевлич (Приземлін 88), Разуваєв (Боженар 66), Красов, Перебора (Цибульський 68), Жуков (Мішуренко 72)

Головний тренер: Олександр Степанов

«Металург»: Котляров, Сокол, Остапенко, Басов, Воробєй (Польовий 65), Загоруйко, Шалфєєв, Крапивний, Загальський (Чорний 61), Могильний (Сидоров 63), Коваленко (Білоцерковець 63)

Головний тренер: Володимир Микитін

У цьому матчі тренерський штаб «Металурга» вдався до ротації складу. З перших хвилин з’явилися Богдан Сокол, Ігор Загоруйко та Богдан Могильний. Сергій Басов вивів команду з капітанською пов’язкою. Ротацію легко пояснити – уже в середу на запоріжців чекає кубковий поєдинок, після чого ще одна гра в чемпіонаті.

Саме «Металург» диктував свої умови на полі стадіону в Нікополі. Гості краще контролювали м’яч, та й в цілому, діяли гостріше. Моментів у першому таймі відверто бракувало, але підопічні Володимира Микитіна таки знайшли свій шанс. На 30-й хвилині Ігор Варцаба збив у власному штрафному Євгенія Коваленка. Арбітр вказав на 11-метрову позначку! Ігорю Загальському не склало труднощів переграти свого тезку – 0:1.

Після забитого м’яча малюнок гри не змінився – «Металург» володів ініціативою, «Скорук» шукав можливості для контратак або ж небезпечних стандартів. Другий тайм став цікавішим у виконанні обох команд. На 54-й хвилині класна атака вдалася «Скоруку». Олексій Разуваєв віддав точно на ногу Ярославу Щербині, а той сильно і головне точно пробив у дальній нижній кут. Важкий удар для голкіпера, проте Ярослав Котляров упорався. Прекрасний сейв!

Цей епізод додав спортивної злості та азарту «Скоруку». Команда Олександра Степанова відчайдушно пішла вперед у надії відігратися. Атакуючий темп господарів «Металургу» вдалося збити за рахунок ряду замін. Володимир Білоцерковець майже одразу після виходу на футбольне поле міг відзначитися. Удар вийшов не дуже сильним.

Наприкінці матчу «Скорук» знову пішов великими силами вперед, що відкривало можливості для контратак «Металургу». Володимир Білоцерковець ще раз програв дуель Ігорю Варцабі один в один, а Сергію Басову зовсім трохи на вистачило влучності після удару головою. У компенсований арбітром час стався нещасний випадок у вигляді пропущеного м’яча. Здавалося, перемога вже нікуди не дінеться від «Металурга», але «Скорук» зусиллями Владислава Клименка зумів зрівняти рахунок. Знову дуже прикра втрата очок запорізькою командою – третя нічия у чотирьох матчах.

Тепер у середу, 18 серпня, «Металург» проведе кубковий поєдинок на виїзді з «Сумами», після чого прийматиме «Тростянець» 23 серпня у межах п’ятого туру чемпіонату.