У домашньому матчі запорізька команда зуміла дати бій одному з лідерів Першої Ліги

3.11.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 16 тур. МФК «Металург» – ФК «Оболонь Бровар» 0:1 (0:1)

Гол: Мединський (44, з пен.)

«Металург»: Петриченко, Сарапій, Мягков, Дяченко, Трояновський, Ковальчук, Крапивний, Разуваєв, Могильний, Бєлоусов, Черній
В. о. головного тренера: Олексій Годін

«Оболонь»: Боровик, Батальський, Безуглий, Бровченко, Гуськов, Єфремов, Мединський, Покотилюк, Тєрєхов, Коваленко, Шевченко
Головний тренер: Сергій Ковалець

У матчі з одним із лідерів Першої Ліги «Металург» зумів дати справжній бій киянам. «Оболонь-Бровар», як визнав сам наставник київського клубу, провела дуже важку гру в Запоріжжі. Господарі на рівних протистояли команді Сергія Ковальця і цілком могли розраховувати на набрані очки. У першому таймі у складі «Металурга» найкращий шанс був у Олексія Разуваєва, який виходив віч-на-віч з Євгеном Боровиком, але програв свою дуель голкіперу київського клубу. На цей епізод «Оболонь Бровар» відповіла не менш небезпечним моментом, під час якого майстерність довелося демонструвати Богдану Петриченку. Команди ще кілька разів обмінялися хорошими атаками у першому таймі, після чого на 44-й хвилині арбітр матчу Ігор Сташук призначив пенальті у ворота «Металурга» за поштовх суперника в спину від Павла Мягкова. Так Ігор Мединський і відкрив рахунок ударом з 11-метрової позначки.

На старті другої половини футболісти «Оболоні Бровар» зробили ставку на швидкий гол, однак прагнення підопічних Сергія Ковальця успіхом не увінчалися. Витримавши цей натиск, «металургівці» відвели гру від власних воріт і поступово заволоділи ініціативою. Численні атаки і стандарти результату не давали. У такому ключі гра переходила в завершальні хвилини, під час яких у запоріжців були реальні нагоди вирвати нічию. Небезпечний штрафний Едуарда Сарапій зумів перевести на кутовий Євген Боровик. Навала у компенсований час призвела до спірного епізоду в штрафній «Оболоні». Після удару Олексія Щебетуна з близької відстані м’яч влучив у футболіста суперника. Як не апелювали господарі стосовно гри рукою, арбітр був іншої думки. Фінальний свисток зафіксував чергову «суху» перемогу «Оболоні Бровар» – 1:0.

Попри чергову поразку варто визнати, що «Металург» нічим не поступався більш грізному супернику, але знову постраждав від власної не реалізації. Прихильність фортуни, не використані удари зі штрафних вкотре позбавили запоріжців набраних очок. Наступний матч для «Металурга» прирівнюється до битви не за життя. Вдома запоріжці прийматимуть «Кремінь» 8 листопада о 18:30.