Впевнена гра у першому таймі дозволила запоріжцям відсвяткувати успіх у виїзному матчі з «Перемогою»

4.04.2021. Друга ліга. 15 тур. Стадіон «Олімпійські резерви». ФК «Перемога» – МФК «Металург» 1:3 (0:2)

Голи: Сердюк (57) – Сидоров (20), Крапивний (43), Загоруйко (90+2)

«Перемога»: Суаіб, Рубцов, Сердюк, Сидоренко, Пономаренко (Воротніков 57), Боженар, Боровик, Цопа, Цуркан, Радченко, Есьен (Лінкевич 89). Головний тренер: Віктор Китриш

«Металург»: Котляров, Воробєй, Остапенко, Сарапій, Польовий, Крапивний, Загальський (Загоруйко 83), Шалфєєв, Борисенко (Чорний 57), Сидоров, Олійник (Могильний 62). Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Рубцов (90+3)

«Перемога» ще не вигравала у весняній частині сезону (нічия з «Енергією» та поразка від «Балкан»), тоді як «Металург» підходив до цього матчу в прекрасному настрої: дві звитяги із загальним рахунком 10:2. Запорізькі футболісти їхали до Дніпра з намірами реабілітуватися за втрачені очки на «Славутич-Арені» в першому колі (0:0). Гості швидко позначили своє домінування на футбольному полі – в дебюті тричі «пристрілювався» з-за меж штрафної Едуард Сарапій, небезпечно зльоту пробивав Дмитро Олійник. Гості активно залучали фланги, але перший гол прийшов через центр. На 20-й хвилині Олійник обікрав захисника «Перемоги» біля чужої штрафної і покотив на Сидорова – Олексій без проблем переграв голкіпера Ібрагіма Суаіба – 0:1. Для молодого форварда «металургів» цей гол став третім у трьох матчах навесні.

Команда Володимира Микитіна продовжувала повністю домінувати над господарями. У першому таймі «Перемога» не провела жодної виразної атаки, тому Ярослав Котляров залишався без роботи. Натомість біля інших воріт кипіли пристрасті. Натиск «Металурга» приніс результат під завісу тайму. Який же вишуканий удар вдався Дмитру Крапивному! Опорний півзахисник привчив до того, що забиває зрідка, але надзвичайно видовищно і зі смаком. Отримавши м’яч з аута, він змістився в центр і обвідним ударом влучив у самісіньку дев’ятку – шедевральний гол! Рахунок 0:2 повністю задовольняв гостьову команду.

Другий тайм став цікавішим з точки зору інтриги. Від самого початку футболісти «Перемоги» активно пішли у наступ. Двічі небезпечно пробивав найзірковіший гравець клубу Артем Радченко. Коли гру вдалося вирівняти, у простій ситуації помилився Ярослав Котляров. На 57-й хвилині голкіпер «Металурга» не зумів зафіксувати м’яч у руках після подачі зі штрафного. Родіон Сердюк зіграв уважно, відправивши м’яч у порожні ворота. За рахунку 1:2 більше моментів мали запорізькі футболісти, проте уникнути нервового завершення матчу так не змогли. Богдан Могильний з кількох метрів не влучив у ворота, після удару Олексія Сидорова м’яч влучив у поперечку. Був свій шанс і в «Перемоги». На 77-й хвилині Даниїл Шмельов вийшов віч-на-віч з Котляровим, але голкіпер виграв цю дуель, реабілітувавшись за помилку. Уже в компенсований час інтригу було вбито. Це Ігор Загоруйко, який вийшов на заміну гросмейстерськи точним ударом з-за меж штрафної встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:3.

«Металург» продовжує переможну серію в чемпіонаті, утримуючи другий рядок турнірної таблиці. Наступний матч наша команда проведе вдома 9 квітня з «Миколаїв-2» о 17:00.