Команда Володимира Микитіна мінімально обіграла конкурента на виїзді, покращивши своє турнірне становище у Першій лізі

1.10.2022. Перша ліга. 6 тур. Горішні Плавні. ФК «Гірник-Спорт» – МФК «Металург» 0:1 (0:1)

Гол: Валерій Сад (14)

«Гірник-Спорт»: Коваленко, Сметанін (Подрезан 86), Цвіренко, Хондак, Малакі, Сьомка, Сейтхалілов, Бодня, Підручний, Шинкаренко (Сологуб 79), Горбаченко. Головний тренер: Ігор Жабченко

«Металург»: Байда, Басов, Векляк, Дворовенко, Сокол, Палюх, Шалфєєв, Сніжко (Крапивний 60), Сад (Кіча 66), Білоцерковець, Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

Календарний матч 6-го туру Першої ліги «Металургу» довелося проводити з «Гірником-Спорт» на виїзді. Дебютував у цій грі новачок запорізької команди Олександр Сніжко, якому тренерський штаб довірив місце у стартовому складі.

Футболісти «Металурга» розпочали зустріч із величезним бажанням. Команда Володимира Микитіна фактично не підпускала суперника до своїх воріт впродовж усього першого тайму. На 14-й хвилині вдало підключився до атаки Владислав Дворовенко, який з лівого флангу виконав точну передачу на голову Валерію Саду. Так «Металург» відкрив рахунок, а півзахисник оформив вже третій м’яч у поточному сезоні.

Швидкий гол додав ще більше впевненості запорізьким футболістам. Гості зберігали максимальну концентрацію й надалі, повністю контролювали хід гри. Владислав Дворовенко міг оформити ще й другий асист, але після його подачі з кутового Олексій Сидоров головою пробив неточно. До перерви команди не порадували великою кількістю ударів по воротах, проте результат «Металург» отримав.

Початок другого тайму відтермінувала повітряна тривога. Через неї командам довелося відпочивати майже 2 години… Коли гра все ж поновилася, «Гірник-Спорт» спробував кинути всі сили, щоб відігратися. Запам’ятався ударом зі штрафного Роман Бодня, змарнував шанс на останніх хвилинах Денис Підручний. В інших моментах «гірники» мали загрозу хіба що після подач зі стандартів. «Металург», сконцентрувавши основні зусилля у захисті, втримав потрібний результат.

Ця перемога наблизила команду Володимира Микитіна до лідера турнірної таблиці «Оболоні», а також показала, що у хлопців є характер, який не зламати попри усі психологічні та фізичні моменти, через які доводиться проходити запоріжцям.