Тотальна перевага у другому таймі принесла запоріжцям єдиний забитий м’яч Едуарда Сарапія

20.11.2020. Друга ліга. 12 тур. Стадіон «Черкаси Арени». МСК «Дніпро» – МФК «Металург» 0:1 (0:0)

Гол: Сарапій (62)

Дніпро: Баккі, Дашко (Шурубура 45), Молоков (Норенко 73), Орел, Онищенко, Авер’янов, Чорний, Лобода, Фхакадзе (Кулініч 90), Савісько (Дубняк 80), Вініченко (Масоха 87). Головний тренер: Ігор Столовицький

Металург: Котляров, Остапенко, Сарапій, Воробєй, Бєлоусов, Польовий, Крапивний, Шалфєєв, Підлепенець (Сачко 90), Сидоров (Могильний 58), Коваленко (Олійник 69). Головний тренер: Володимир Микитін

На початку листопада футболістів черкаського «Дніпра» підкосила епідемія захворюваності на «COVID-19», через що команда пропустила два тури. До цього підопічні Ігоря Столовицького демонстрували чотириматчеву серію без поразок, причому «дніпряни» сенсаційно відбирали очки у претендентів на медалі – «Таврії-Сімферополь» (2:2) та «Перемоги» (1:1). «Металург» приїхав до Черкас з єдиною метою – взяти повноцінні три очки, щоб закріпитися у групі лідерів перед зимовою паузою.

Команди видали надзвичайно насичену стартову десятихвилинку. Уже в дебюті Сависько не реалізував вихід віч-на-віч з Котляровим. Голкіпер «Металурга» врятував, перевівши м’яч на кутовий, після якого гостро пробивав Вініченко. Активність «Дніпра» продовжилася дальнім ударом Авер’янова – вчорашній іменинник Котляров з другої спроби зафіксував м’яч на лінії власних воріт. «Металург» швидко відповів своєю серією атак. Коваленко з Підлепенцем технічно розіграли м’яч у чужому штрафному – пробивав Євген, але рикошет призвів до кутового. Подача Польового завершилася небезпечним ударом головою Сарапія – м’яч пролетів вище наміченої цілі.

Запоріжці краще контролювали гру в центрі поля, наслідком чого став ще один момент за участі Сарапія після кутового і дальній постріл Польового. Вкотре команди вибухнули активністю наприкінці тайму. Сависько втратив ідеальну нагоду, знову програвши дуель Котлярову один в один. У «Металурга» прекрасний момент мав Підлпенець – сильний удар з-меж штрафного просвистів над поперечкою. Реалізація підводила обидві команди, в першому таймі без голів – 0:0.

У другій половині «Металург» показав повну домінацію над суперником. Підопічні Володимира Микитіна з перших секунд діяли дуже активно. Сидоров мав супермомент, коли Шалфєєв віддавав йому передачу на порожні ворота – удар лівою ногою взяла на себе стійка! Подальший натиск у підсумку призвів до жаданого голу. На 62-й хвилині запоріжці розіграли кутовий – Шалфєєв виконав навіс, який замкнув головою Сарапій. Цей м’яч став п’ятим для капітана у поточному сезоні. До кінця гри «металурги» мали всі шанси довести рахунок до більш переконливого, але на завершальній стадії бракувало або останнього удару, як у випадку з Олійником, або точної передачі. Тим не менш команда Володимира Микитіна втримала переможний результат і здобула необхідні три очки для турнірної таблиці.

За календарем це остання гра «Металурга» у поточному році. Можливо, що запоріжці ще зможуть провести перенесений домашній матч з «Черкащиною», рішення про дату поєдинку буде оголошено пізніше.