«Металург» поступився «Буковині» і тепер гратиме перехідні матчі за право виступати в Першій лізі. Суперником запорізького клубу стане «Звягель» або «ЮКСА»

25.05.2024. Перша ліга, група «Вибування». 10 тур. Стадіон «Буковина». ФК «Буковина» – МФК «Металург» 2:0 (2:0)

Голи: Андрейчук (14), Будняк (16)

«Буковина»: Каневцев, Бодня, Гончарук (Власенко 82), Дворовенко (Рябий 79), Лопирьонок, Новотрясов, Пець, Солдат, Будняк (Духота 62), Хамелюк (Чайковський 79), Андрейчук (Палагнюк 62). В. о. головного тренера: Григорій Чурілов

«Металург»: Ніколаєнко, Куралех (Місанов 63), Костюченко (Ішимський 75), Баранюк, Страдс, Кузьмович, Крапивний, Хуссін, Гуменяк (Івасюк 55), Шейн (Кадук 63), Юдін (Ковальський 30). В. о. головного тренера: Антон Гай

У надважливому матчі з «Буковиною» через травму не міг зіграти Володимир Близнюк, а Владислав Васильченко пропускав цю гру через перебір жовтих. Чернівецький клуб перед рідними вболівальниками видав дуже агресивний стартовий відрізок, завдяки чому господарям вдалося отримали два м’ячі переваги – Андрейчук відзначився ударом головою, Будняк замкнув передачу на дальній стійці. У «Металурга» хороші моменти мали 17-річний Іван Шейн, який виходив віч-на-віч, та Дмитро Крапивний, який влучив у поперечку. Гордій Ніколаєнко здійснив кілька чудових сейвів, зберігаючи інтригу на другий тайм. Після перерви футболісти «Металурга» старалися в атаці, намагаючись грати першим номером, але забити, на жаль, так і не вдалося.

«Буковина» зберегла за собою перше місце в групі, «Металург» фінішував у зоні перехідних матчів і тепер зіграє з другою командою Другою ліги. Свого суперника запоріжці дізнаються завтра після завершення матчу «Дружби» зі «Скалою 1911», який визначить долю чемпіона у Другій лізі. У разі перемоги «Дружби» на друге місце опуститься «ЮКСА», якщо «Дружба» втрачає очки, то суперником «Металурга» стає «Звягель».