У заключному турі чемпіонату запоріжці вдома поступилися одеському «Чорноморцю»

13.08.2020. Перша ліга. 20 тур. Стадіон «Славутич-арена». МФК «Металург» – ФК «Чорноморець» 1:4 (0:0)

Голи: Черній (73) – Брагару (47), Хамелюк (51), Яловенко (77), Михайличенко (90)

Металург: Котляров, Сухар, Сухіна, Сарапій, Кравченко, Скоблов, Трояновський, Бєлоусов, Сачко, Могильний, Щебетун

Головний тренер: Олексій Годін

Чорноморець: Варакута, Остапенко, Граматік, Польовий, Долгов, Тітаєвський, Хамелюк, Стрижак, Яловенко, Брагару, Штогрін

Головний тренер: Сергій Ковалець

Поєдинок був дуже важливим для «Металурга» з турнірної точки зору, адже в разі перемоги запоріжців та поразки «Балкан» від «Інгульця» з’являвся реальний шанс уникнути перехідних матчів плей-офф за участь у Першій лізі наступного сезону. Втім, ні першого, ні другого не сталося, тож для «Металурга» сезон продовжується ще на тиждень.

«Чорноморець», який приїхав до Запоріжжя омолодженим складом, приголомшив господарів на старті другого тайму. За рахунку 0:0 гості впродовж п’яти хвилин двічі забили у ворота Ярослава Котлярова. Голами відзначилися Роман Яловенко і Владислав Хамелюк.

Коли на 71-й хвилині Костянтин Черній відродив інтригу, гості швидко її знову вбили. На гол форварда «Металурга» другим м’ячем відповів Роман Яловенко. Запоріжці продовжували до останнього відчайдушно йти в атаку, проте забити вдалося ще раз саме «Чорноморцю». Олександр Михайличенко оформив гол-красень і підсолодив фініш чемпіонату для команди Сергія Ковальця – 1:4.

Підопічних Олексія Годіна чекають перехідні матчі плей-офф з «Альянсом» 16 серпня вдома і 20 серпня на виїзді у Сумах.