У день міста наші футболісти здобули яскраву перемогу над конкурентом.

7.10.2023. Перша ліга, 11 тур. Стадіон «Центральний» (Умань), МФК «Металург» – ФК «Вікторія» 2:0 (1:0)

Голи: Буряк (41), Сад (52)

«Металург»: Байда, Басов, Піддубний, Сокол, Страдс, Крапивний, Сейтхалілов, Сад (Галата 86), Білоцерковець, Могильний (Іродовський 80), Буряк (Фальковський 80). Головний тренер: Володимир Микитін

«Вікторія»: Шеліхов, Зозуля, Сасовський, Нелін, Сахно, Покотилюк (Куралєх 68), Савченко, Машталір (Чеглов 75), Байдал, Мишенко (Здирко 80), Шаврін. Головний тренер: Анатолій Безсмертний

Вилучення: Сахно (38, друге попередження)

У цей особливий день для Запоріжжя футболісти «Металурга» не підвели. В Умані команда Володимира Микитіна приймала одного з лідерів чемпіонату – сумську «Вікторію». У першому таймі простежувалася тенденція, що флангові захисники гостей часто не встигали за швидкісними гравцями «Металурга». У підсумку це призвело до трьох жовтих карток футболістам суперника, дві з яких отримав Дмитро Сахно.

Одразу після вилучення «Металургу» вдалося швидко відкрити рахунок. Новачок запорізького клубу Руслан Буряк відзначився у другому матчі поспіль. Зразковою була вся комбінація, в якій взяли участь Білоцерковець та Сад. Також у першому таймі запам’ятався удар Дмитра Крапивного – м’яч влучив у поперечку.

Після перерви командам ще раз довелося робити довгу паузу через повітряну тривогу. Повернувшись на поле, «Металург» швидко організував другий м’яч. Валерій Сад до асисту додав ще й гол. Кращий бомбардир запоріжців цього сезону самотужки протягнув м’яч через центр і вміло пробив з-за меж штрафного.

За рахунку 2:0 «Металург» спокійно втримав перевагу, набравши дуже важливі очки у матчі з прямим конкурентом, а також повернувши собі місце у топ-5 турнірної таблиці. Наступний матч «Металург» проведе з «Гірником-Спорт», який сьогодні здобув вольову перемогу над «Маріуполем».