Молодіжна команда запорізького клубу залишається без перемог у чемпіонаті Другої ліги

24.09.2022. Друга ліга. 4-й тур. Одеса. ФК «Реал Фарма» – МФК «Металург-2» 2:1 (1:0)

Голи: Гранчар (43), Тимошевський (62) – Рокотянський (68)

«Реал Фарма»: Стародубець, Ратушняк, Мячин, Ладика, Попов, Тимошевський (Кошкін 62), Марченко (Дувняк 46), Колесников, Ігуменов (Фабер 73), Гранчар (Романов 68), Барсуков (Сула 46).

Головний тренер: Юрій Куліш

«Металург-2»: Ніколаєнко, Завгородній (Коваленко 58), Даглас, Єлець, Страдс, Кузьмович (Владимиров 83), Хуссін (Бадецький 75), Златьєв, Рокотянський, Товстоног (Толок 58), Близнюк.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі без явних моментів з обох боків. Певний час команди призвичаювалися одна до одної. Найкращий шанс у середині тайму був у Близнюка, який після закидання опинився сам перед голкіпером. Після незначного рикошету м’яч покотився поруч зі стійкою… Поступово «Реал Фармі» вдалося взяти контроль над грою. Небезпечних моментів господарі створили обмаль, проте гольовий знайшли. Наприкінці тайму після подачі з кутового гравці «Металурга» не втримали у своєму штрафному Гранчара. Той головою зумів переправити м’яч у сітку – 1:0. Цей гол став дебютним для «Реал Фарми» у поточному сезоні.

«Металург-2» міг відігратися на старті другої половини. Товстоног утік на побачення з голкіпером, однак переграти Стародубця не зумів. Незабаром гості пропустили знову. Звичайна подача з флангу перетворилася у диво-гол від Тимошевського – 2:0. Підопічні В’ячеслава Тропіна миттєво відреагували на пропущений м’яч. Після класного закидання за голову захисників від Коваленка, вихід віч-на-віч нарешті реалізував Рокотянський. До завершення матчу було достатньо часу для потенційного камбеку. «Металург-2» намагався кинути всі сили в атаку, але рахунок залишився незмінним.

На жаль, саме «Реал Фарма» здобула свою дебютну перемогу в сезоні, залишивши «Металург-2» внизу турнірної таблиці. Наступну календарну гру команда В’ячеслава Тропіна має провести вдома проти «Васта».