11 січня молодіжна команда вийшла з відпустки, гравці пройшли медобстеження і розпочали підготовку до другої частини сезону в аматорській лізі України. Склад «Металурга-2» оновився. Залишили команду Данило Приймаченко, Роман Бойко, Филип Хомаха та Іван Нестеренко. Максим Страдс поповнив ряди першої команди «Металурга». Долучилися до колективу гравці 2000-го року народження Нікіта Альянов та Максим Коваленко, 2002-го – Тимофій Хусін та Владислав Брусенцев і 2003-го – Станіслав Рокотянський та Владислав Фролов.

В’ячеслав Тропін, головний тренер МФК «Металург-2»:

– Готувалися, заново награвали склад. У принципі, нам не звикати до цієї роботи. Тому що, можна сказати, така плинність кадрів у нас постійно. На щастя, є хороші вихованці, які підростають у нашій дитячій юнацькій спортивній школі.

Володимир Близнюк, капітан МФК «Металург-2»:

– Тренувалися, готувалися серйозно. Багато гравців були на перегляді. Всі хочуть виступати в аматорському чемпіонаті України, доводити, що вони можуть грати у складі нашої команди. Бажання є, потенціал великий теж є. Тому всі намагаються закріпитися у клубі.

У підготовці до сезону «Металург-2» провів дві контрольні гри з ФК «Мотор». У першій грі підопічні В’ячеслава Тропіна поступилися 0:1, у другому матчі – зіграли внічию. Після, розпочали боротьбу у «Кубку Єдності». У стартовій зустрічі за мінімального рахунку програли лідеру чемпіонату – команді «Вовчанськ» з Харківської області та ФК «Яруд» – 0:1. Не залишив шансів металургівцям «Скорук», оформивши «вікторію» 4:0. Внічию «Металург-2» зіграв із ФК «Олімпія» та ФК «Мелітополь». Двічі обіграли «Таврію Скіф» – 2:1 та 4:0. І оформили «покер» у матчі з «Новими Санджарами». У підсумку, підопічні В’ячеслава Тропіна посіли третю сходинку турнірної таблиці у групі «А».

І тепер, 4 квітня, МФК «Металург-2» провів першу гру другого колу аматорського чемпіонату України проти ФК «Мотор». Перший тайм матчу минув за рівної боротьби. Команди атакували на зустрічних курсах, хоча за небезпечними моментами, «Мотор» все ж був попереду. В одному з епізодів, після подачі номінальних господарів з кутового, у боротьбі за м’яч травму отримав Нікіта Альянов і був змушений залишити поле. Кількома хвилинами пізніше, Данило Владимиров сфолив у власному штрафному майданчику і побачив перед собою гірчичник. Ігор Парубльов пенальті не реалізував – влучив у стійку. За рівного рахунку – 0:0 команди пішли на перерву.

Після першої половини гри була надія, що «Металург-2» зможе розраховувати на позитивний результат. Однак, гол «Мотору» сплутав усі карти. Підопічні Анатолія Чанцева заробили право на штрафний. Після подачі до карного майданчика, Генрі точним ударом головою влучає у сітку – 1:0. Гол не підкосив «металургівців», вони почали шукати вільні зони та атакувати флангами. Однак, пряму червону картку отримав Володимир Близнюк. Тим часом, «Мотор» знову отримав право на пенальті. І знову, не зумів його реалізувати. Цього разу удар парирував наш голкіпер Назар Байда. Та номінальні господарі все ж домоглися свого і подвоїли рахунок силами Євгена Місюри. МФК «Металург-2» отримав ще одне вилучення – другу жовту побачив перед собою Данило Владимиров. Навіть при такому розкладі, команда В’ячеслава Тропіна не склала повноважень. Змогла провести кілька якісних атак. Втім, під завісу матчу, «Мотор» відвантажив третій м’яч і завершив гру впевненою перемогою.

– У першому таймі була рівна гра, тому залишалися надії, що в другому ми зможемо додати і здобути позитивний результат. Втім, низка помилок, травма основного гравця – Нікіти Альянова та два вилучення – Володимира Близнюка і Данила Владимирова, не сприяло тому, щоб ми взяли три очки. Хоча, навіть в такій ситуації нам вдавалося створювати напів-моменти і атакувати. Здорово зіграв наш воротар – Назар Байда, якому вдалося відбити пенальті. До хлопців ніяких претензій по грі не має. Самовіддача з їхньої сторони була на найвищому рівні. Ті помилки, які допустили, ми обов’язково виправимо і будемо готуватися до домашньої гри проти «Зірки» з Кропивницького».

МФК «Металург-2» приймає аутсайдера групи цієї суботи, 10 квітня у Запоріжжі.