Разом із міжнародною компанією Wyscout, що займається спортивною статистикою та дослідженням футболу, проаналізуємо останній матч нашої команди у Першій лізі.

МФК «Металург» не програвав у змаганнях ПФЛ цілих 23 матчі поспіль. Будь-яка серія рано чи пізно завершується, на жаль, так і сталося у матчі 4-го туру проти «Чернігова». Як не дивно, але навіть у програній з рахунком 0:2 грі, підопічні Володимира Микитіна стали однією з кращих команд туру за багатьма показниками.

  • МФК «Металург» – лідер туру серед усіх команд Першої ліги за кількістю ударів – 23. У групі «А» з найкращим показником львівські «Карпати» (19).
  • Також футболісти «Металурга» стали лідерами туру у володінні м’ячем – 60%. У групі «А» з найкращим показником «Буковина» (58,5% ігрового часу).
  • МФК «Металург» – найкраща команда групи «Б» за кількістю передач – 428 (346 точних).
  • Із 73 верхових єдиноборств гравці «Металурга» виграли 33 – це найкращий відсоток у групі «Б» за підсумком туру.
  • Також футболісти «Металурга» виконали найбільше прямих штрафних (3), розділивши лідерство у цьому показнику зі «Скоруком».

Відзначимо й індивідуальні показники наших гравців. З найкращим відсотком виграних єдиноборств у матчах групи «Б» форвард Олексій Сидоров – 15/39 (38%). Відповідно, у нього ж найвищий відсоток виграних верхових дуелей – 6/18 (33%). Сидоров зробив найбільше дотиків до м’яча у чужій штрафній – 7, також проти нього найчастіше порушували правила (5 разів).

Валерій Сад – найкращий у групі «Б» за відсотком обіграшів – 6/8 (75%), Володимир Польовий – за передачами з просуванням – 16/17 (94%). За ключовими передачами лідером був Єгор Шалфєєв – 4. Також разом із Володимиром Білоцерковцем та Валерієм Садом Єгор Шалфєєв увійшов до числа тих гравців, хто завдав найбільше ударів по воротам суперника (по 4).

Зрештою, статистика на рахунок не впливає, але підбиваючи підсумки згідно Wyscout, розуміємо, що наша команда на правильному шляху, тому й далі будемо продовжувати йти до своєї мети.