У контрольному матчі запорізькі футболісти зіграли внічию з «Полтавою»

22.02.2023. Товариський матч. СК «Полтава» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

Голи: Горжуй (65) – Сидоров (7)

«Металург» (1 тайм): Байда, Дворовенко, Польовий, Басов, Палюх, Сніжко, Шалфєєв, Сокол, Сейтхалілов, Могильний, Сидоров.

«Металург» (2 тайм): Лавута, Куралех, Лапко, Палюх, Страдс, Хуссін, Кузьмович, Златьєв, Сад, Близнюк, Могильний (Сидоров 67).

Товариський матч із «Полтавою» став підсумком перших 10 днів підготовчого збору «Металурга». Суперник, який теж представляє Першу лігу, раніше вийшов з відпустки і не так давно проводив поєдинок із дублерами запорізького клубу на Кубку Пожечевського.

У першому таймі тренерський штаб «Металурга» виставив склад, наближений до основного. Запорізька команда розпочала гру з трьома центральними захисниками: Польовий-Басов-Палюх, а вище на флангах розташувалися Дворовенко та Сокол. З перших хвилин також з’явився новачок запорізького клубу Сулейман Сейтхалілов.

«Металургу» вдалося забити швидкий гол. Спрацювала зв’язка Сидоров-Могильний. Богдан записав собі в актив результативну передачу, Олексій – перший гол у 2023 році. Надійно у воротах відіграв Назар Байда, здійснивши кілька чудових сейвів, завдяки чому «металурги» мінімально вели після першого тайму.

У другій половині ігровий час отримали найближчі резервісти. Місце у воротах посів Кирило Лавута, який теж кілька разів виручив, але на 65-й хвилині припустився помилки, не впоравшись з дальнім ударом від Максима Горжуя. «Металург» мав відмінний шанс вирвати перемогу наприкінці матчу – Валерій Сад не реалізував пенальті, який заробив Володимир Близнюк. Підсумок – нічия 1:1.

Наступний спаринг «Металурга» запланований на суботу проти «Скорука».