У найближчому турі чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги молодіжка «Металурга» зіграє з «Реал Фармою»

24.09.2022. Друга ліга. 4-й тур. Одеса. ФК «Реал Фарма» – «Металург-2», 14:00

Клуб із Одеси – головний старожил Другої ліги. «Реал Фарма» виступає у цьому турнірі вже 12-й сезон поспіль. Саме збереження традицій та свого місця у професійному футболі – і є головним досягненням клубу. Щодо спортивних результатів, то найкращого за всю історію «фармацевти» досягли у сезоні 2014/2015 років, коли були четвертими у чемпіонаті, а також пробилися до 1/16 фіналу Кубка України.

Порівняно з минулим сезоном, який «Реал Фарма» проводила у групі «Б» разом із основною командою «Металурга», склад одеситів зазнав суттєвих змін. Через різні причини клуб покинула більша частина гравців, змінився також головний тренер. «Реал Фарму» очолив Юрій Куліш. Йому вдалося повернути кількох футболістів, які раніше вже виступали за «фармацевтів».

Для одеситів календар склався таким чином, що гра з «Металургом-2» стане першою домашньою у новому сезоні. Напередодні вони зіграли з командами обох «Нив» – з Бузової та Вінниці, де вдалося набрати одне очко. Стільки ж – у «Металурга». Відповідно, суперники розташовуються у нижній частині турнірної таблиці та битимуться не лише за свій престиж, а й за шанс піднятися на кілька рядків вище.

Для молодої команди В’ячеслава Тропіна стартові матчі чемпіонату показали, що на рівні Другої ліги помилок не пробачають. Але відсутність досвіду гравці компенсують своїм бажанням. Саме з такими думками «Металург-2» вирушив до Одеси, де спробує здобути свою дебютну перемогу у професійному статусі.