«Металург» переграв другу команду чемпіонату і закріпився у статусі лідера

26.09.2021. Друга ліга. 10 тур. Стадіон «Олімпійські резерви» (Дніпро). ФК «Перемога» – МФК «Металург» 0:1 (0:0)

Гол: Сидоров (56)

«Перемога»: Суаіб, Велєв, Сидоренко, Яременко, Коцюмака, Краєв, Павлюк, Валєєв, Радченко, Фхакадзе (Литвяк 42), Кіча. Головний тренер: Сергій Воробей

«Металург»: Котляров, Сокол, Остапенко, Басов, Польовий, Піддубний, Загальський, Загоруйко, Шалфєєв (Чорний 84), Сидоров, Могильний (Борисенко 70). Головний тренер: Володимир Микитін

На фоні успішних результатів «Металурга», який виграв 5 матчів поспіль і закріпився на вершині турнірної таблиці, паралельним курсом у групі Б мчала «Перемога». Не менш вражаюча серія з трьох перемог поспіль із загальним рахунком 8:0 вивела дніпровський клуб на друге місце. Таким чином господарі чекали візиту запоріжців у прекрасному настрої та в хорошій формі.

Перший момент у зустрічі створили «металурги». На 9 хвилині Ігор Загоруйко прорвався правим флангом і цілив у дальній кут – м’яч пролетів поруч зі стійкою. На 22 хвилині небезпечно зі штрафного пробивав Дмитро Піддубний. «Металург» грав краще за Перемогу, але в першому таймі втілити ігрову перевагу не зумів.

Визначальний момент усього протистояння стався на 56 хвилині. Гольове чуття вкотре не підвело Олексія Сидорова. Він замкнув подачу з флангу Богдана Сокола ударом головою. До речі, цей гол став уже сьомим для нашого форварда в сезоні. «Перемога» намагалася хоч якось врятуватися від поразки, але по-справжньому небезпечні моменти команда Сергія Воробея створила аж наприкінці гри. Удар зі штрафного Владислава Краєва та постріл вище воріт у компенсований час Антона Кічі мети не досягли. «Металург» переміг другу команду чемпіонату і вкотре довів, що гідний статусу лідера.

Наступну гру підопічні Володимира Микитіна проведуть 1 жовтня на домашньому стадіоні з «Полтавою» о 18:00.