Прев’ю до матчу «Металург» – «Чорноморець»

У заключному турі чемпіонату Першої ліги запорізький клуб на «Славутич-Арені» проведе вирішальний матч з одеським «Чорноморцем»

«До» та «після» карантинний період серйозно похитнули авторитет «Чорноморця» – клубу з багатою футбольною історією. Питання розформування дубля, поява нового головного тренера Остапа Маркевича, який зібрав нових футболістів під своє бачення, а сам невдовзі покинув клуб, фінансові борги та чутки про найгірше – здавалося, «Чорноморець» після паузи навряд чи здивує футбольну громадськість яскравими результатами.

Однак новоспечений наставник Сергій Ковалець перевершив очікування. З десяти матчів «післякарантинного» періоду одесити програли лише двічі (в обох випадках з мінімальним рахунком). При цьому «Чорноморець» охоче набирав очки у протистояннях з претендентами на Прем’єр-лігу – «Рухом» (2:2), «Інгульцем» (0:0), «Волинню» (5:2) і «Металістом» (0:0). Головна чеснота оновленого «Чорноморця» – якісна та збалансована гра в усіх лініях і бажання постійного контролю.

У протистоянні на «Славутич-Арені» на першому плані буде мотивація. А її більше у футболістів «Металурга». Лише шалена самовіддача та бажання зробити неможливе допоможуть запоріжцям уникнути перехідних матчів. Це станеться у випадку перемоги над одеситами і поразки «Балкан» у домашній грі з лідером чемпіонату – «Інгульцем», який боротиметься за золоті медалі Першої ліги.

В обох командах є дискваліфіковані: Дмитро Крапивний у «Металурзі» та Віктор Лиховидько у «Чорноморці». Також у заключних матчах сезону одеситам не помічник Денис Янаков, який провів дуже яскравий період у «Чорноморці», забивши чотири голи у восьми поєдинках. Вихованець «Динамо» підписав повноцінний контракт з командою Прем’єр-ліги – луганською «Зорею».

Футболісти «Металурга» вперше за останній місяць отримали майже тиждень підготовки до одного конкретного суперника. Олексій Годін ще після матчу з «Миколаєвом» наголосив, що цей поєдинок – ключовий з турнірної точки зору і команда зробить все можливе аби залишитися у Першій лізі без перехідного плей-офф.

Пряма трансляція матчу МФК «Металург» – ФК «Чорноморець» 13 серпня о 17:30 на офіційному YouTube-каналі нашого клубу «MFC Metalurg».