Сьогодні, 11-го червня, на трибунах НСК «Олімпійський» відбулася позачергова Конференція Професіональної футбольної ліги (ПФЛ). Головне питання порядку денного – догравання Першої та Другої ліги, обмін між дивізіонами та затвердження плану-календаря спортивного сезону 2020/2021. Наш клуб на конференції представляв директор КП «МФК «Металург» Максим Лупашко.

Усі подробиці гарячої дискусії у Києві висвітлював у режимі онлайн сайт ФК «Металіст 1925»: https://metalist1925.com/…/3591-pozachergova-konferenciya-p…

Ми ж хочемо констатувати головне: «за» продовження чемпіонату Першої ліги проголосували 11 представників клубів, «проти» – 4, «утримався» – 1.

Підтримали догравання «Металіст 1925», «Металург», «Рух», «Інгулець», «Агробізнес», «Кремінь», «Гірник-Спорт», «Минай», «Прикарпаття» та «Черкащина». Проти виступили «Чорноморець», «Миколаїв», «Авангард» та «Балкани». Утрималася – «Волинь».

Стосовно обміну між лігами. Тут було багато думок – і з вильотом, і без нього, і так само з плей-офф та без нього. Андрій Павелко висловив думку про плей-офф між 15-16 командами Першої ліги та третіми місцями Другої. Цей варіант і підтримали більшістю голосів. («За» – 21, «проти» – 4, «утрималися» – 3).

Обмін між Першою лігою та УПЛ – згідно з Регламентом, з Другої ліги ніхто не вилітає. Попереднє обговорення календаря: матчі будуть проходити переважно на п’ятий день, плей-офф зміщується на кінець серпня. Початок Першої ліги – 23-го червня.