Сьогодні, 11-го червня, на трибунах НСК “Олімпійський” відбулася позачергова Конференція Професіональної футбольної ліги (ПФЛ). Головне питання порядку денного – догравання Першої та Другої ліги, обмін між дивізіонами та затвердження плану-календаря спортивного сезону 2020/2021. Наш клуб на конференції представляв директор КП “МФК “Металург” Максим Лупашко.

Усі подробиці гарячої дискусії у Києві висвітлював у режимі онлайн сайт ФК “Металіст 1925”: https://metalist1925.com/…/3591-pozachergova-konferenciya-p…

Ми ж хочемо констатувати головне: “за” продовження чемпіонату Першої ліги проголосували 11 представників клубів, “проти” – 4, “утримався” – 1.

Підтримали догравання “Металіст 1925”, “Металург”, “Рух”, “Інгулець”, “Агробізнес”, “Кремінь”, “Гірник-Спорт”, “Минай”, “Прикарпаття” та “Черкащина”. Проти виступили “Чорноморець”, “Миколаїв”, “Авангард” та “Балкани”. Утрималася – “Волинь”.

Стосовно обміну між лігами. Тут було багато думок – і з вильотом, і без нього, і так само з плей-офф та без нього. Андрій Павелко висловив думку про плей-офф між 15-16 командами Першої ліги та третіми місцями Другої. Цей варіант і підтримали більшістю голосів. (“За” – 21, “проти” – 4, “утрималися” – 3).

Обмін між Першою лігою та УПЛ – згідно з Регламентом, з Другої ліги ніхто не вилітає. Попереднє обговорення календаря: матчі будуть проходити переважно на п’ятий день, плей-офф зміщується на кінець серпня. Початок Першої ліги – 23-го червня.