У п’ятницю «Металург-2» зіграє у Другій лізі, у суботу естафету підхопить основна команда у Першій лізі.

8.09.2023. Друга ліга, 6 тур. Стадіон «Базис» (с.Кочубіївка), МФК «Металург-2» – ФК «ЮКСА», 14:30

Що відомо про суперника: «ЮКСА» – це абревіатура «Українська Християнська Спортивна Академія». Клуб, що представляє село Тарасівка Київської області, був заснований у 2015 році. Це перший в історії вітчизняного футболу християнський клуб на професійному рівні.

Президент Сергій Леснік уклав договір про співробітництво з Пауло Буено – бразильським агентом, який зацікавлений у співпраці з європейським футболом, зокрема, й українським. Відтак, у дебютному сезоні на всеукраїнському рівні у складі «ЮКСА» виступали 15 легіонерів, більшість з яких – бразильці. Грають легіонери за команду й зараз. Більш того, саме «ЮКСА» на даний момент лідирує у Другій лізі.

9.09.2023. Перша ліга, 7 тур. Центральний стадіон (Умань), МФК «Металург» – ФК «Лівий Берег», 15:30

Що відомо про суперника: «Лівий Берег» – це амбітний столичний клуб, який дебютував у сезоні 2021/22 у Другій лізі, де на момент припинення змагань через повномасштабне вторгнення посідав у турнірній таблиці 2 місце. За спортивним принципом команда заслужила на підвищення у класі, але скористалася цим, взявши паузу. Інфраструктура клубу продовжує розбудовуватися (у минулому сезоні «Металург» грав домашні матчі на штучному газоні стадіону «Лівий Берег»). А вже тепер на новому стадіоні грає Першу лігу й місцевий клуб.

«Лівий Берег» дуже переконливо стартував у сезоні, обігравши «Гірник-Спорт» з рахунком 5:0. Також в активі команди Віталія Первака розгромні перемоги над «Черніговом» – 5:1 та «Діназом» – 3:0. «Металург» у турнірній таблиці відстає на 2 очки, тому має можливість обійти прямого конкурента вже за підсумками цього туру.