? «Металург-2» і «Мотор» завершили зустріч результативною нічиєю ?

Сьогодні команда В’ячеслава Тропіна проводила черговий матч Зимового чемпіонату області. Суперник – лідер турніру запорізький «Мотор», який до цього не втрачав очок. За останні роки молодіжний склад «Металурга» часто перетинався з командою Анатолія Чанцева як в аматорському чемпіонаті України, так і на внутрішньому міському та обласному рівні. Чергова зустріч вкотре показала принциповість суперництва.

Молоді футболісти «Металурга» двічі вели в рахунку. Спершу відзначився Володимир Близнюк, який замкнув прострільну передачу з флангу після контратаки. Другий гол теж у швидкому відриві реалізував для команди Злат Златьєв. Він розібрався з голкіпером один в один. В обох випадках команда Анатолія Чанцева відповідала своїми забитими м’ячами. Все-таки гравці не мали права поступатися у день народження свого головного тренера. Підсумок – бойова нічия 2:2.

? «Це буда хороша, динамічна та видовищна гра двох рівних суперників. Ми створили багато гольових моментів завдяки гарній роботі у тренувальному процесі», – коротко прокоментував зустріч головний тренер «Металурга-2» В’ячеслав Тропін.