Попри ігрову перевагу, «Металург» вдруге у цьому сезоні мінімально поступився «Гірнику-Спорт».

13.10.2023. Перша ліга, 12 тур. Стадіон «Юність» (Горішні Плавні), ФК «Гірник-Спорт» – МФК «Металург» 1:0 (1:0)

Гол: Мороз (29)

«Гірник-Спорт»: Проценко, Чібуезе, Романенко (Шептіцький 72), Черниш, Мороз, Кальчук, Молько (Янчук 90), Тузенко (Черткоєв 79), Посєвкін, Гора (Жуков 79), Еффіонг (Дмитрієв 72). Головний тренер: Валерій Куценко

«Металург»: Байда, Басов, Піддубний, Сокол, Страдс (Іродовський 71), Крапивний, Сейтхалілов (Сніжко 87), Сад (Галата 60), Білоцерковець, Могильний (Фальковський 46), Буряк. Головний тренер: Володимир Микитін

У першому таймі «Металург» мав суттєву ігрову перевагу та створив багато гольових моментів, проте рахунок був на користь суперника. Знову позначилася, мабуть, головна проблема запоріжців у цьому сезоні – нереалізація.  З вигідних позицій пробивали Могильний, Білоцерковець, Сад, Сейтхалілов. «Металургу» не вдалося конвертувати ігрову перевагу в забиті м’ячі, натомість «Гірник-Спорт» реалізував один із небагатьох моментів. Після навісу м’яч опинився у Мороза, який з близької відстані переграв Байду.

Другий тайм запорізькі футболісти знову почали активно. Після удару Сейтхалілова м’яч влучив у стійку. Володимир Микитін намагався освіжити гру замінами, однак «Гірник-Спорт» міцно тримався у захисті. «Металургу» вдруге у цьому сезоні не вдалося набрати очок у матчі з «Гірником-Спорт». Цей результат зіграє на користь конкурентів. У наступному турі запорізька команда прийматиме прямого конкурента «Полтаву» 22 жовтня.