Сьогодні футболісти «Металурга» провели спаринг із чернівецькою «Буковиною».

22.03.2023. Товариський матч. ФОК «Олімпія», Чернівці. ФК «Буковина» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

«Металург» (1 тайм): Ніколаєнко, Векляк, Палюх, Лапко, Дворовенко, Сокол, Крапивний, Сніжко, Шалфєєв, Білоцерковець, Сидоров

«Металург» (2 тайм): Москович, ГНП, Страдс, Куралех, Палюх, Піддубний, Сад, Хуссін, Сейтхалілов, Кузьмович (Товстоног 75), Близнюк.

«Металург» продовжує підготовку до весняної частини сезону. Сьогодні суперником підопічних Володимира Микитіна був представник Першої ліги чернівецька «Буковина». Запоріжці першими відкрили рахунок – відзначився Олексій Сидоров, а у другій половині суперник відповів своїм м’ячем.
Цього тижня на запорізьку команду чекає ще два спаринги: у п’ятницю «Металург» зустрінеться з «Рухом», а у суботу зіграє з «Прикарпаттям».