У матчі перенесеного 5-го туру чемпіонату VBET UA Першої ліги «Металург» та «Скорук» сильнішого не виявили

25.10.2022. VBET UA Перша ліга. 5 тур. Стадіон «Центральний» (Умань). ФК «Скорук» – МФК «Металург» 1:1 (0:0)

Голи: Шмигельський (54) – Кіча (53)

«Скорук»: Варцаба, Заєць, Сухар, Клименко, Пасічник, Плахтир, Шаповалов (Боженар 84), Разуваєв (Цуркан 81), Шмигельський (Бейер 88), Перебора, Мішуренко. Головний тренер: Олександр Степанов

«Металург»: Байда, Сокол (Воробєй 64), Векляк, Басов, Дворовенко, Крапивний, Шалфєєв, Сніжко, Сад (Сидоров 64), Могильний (Білоцерковець 24), Кіча. Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Векляк (90+2, друге попередження)

У матчі зі «Скоруком» тренерський штаб «Металурга» вдався до ротації в атакувальній лінії – місце у стартовому складі знову отримав Богдан Могильний, а замість Олексія Сидорова з перших хвилин з’явився Антон Кіча. На жаль, Могильний швидко травмувався, через що Володимиру Микитіну довелося робити ранню заміну. Перший тайм обидві команди провели занадто обережно. Найкращий момент мав досвідчений нападник «Скорука» Олександр Мішуренко, який програв дуель один в один молодому Назарові Байді. Голкіпер вже другий матч поспіль якісно грає у ситуаціях віч-на-віч.

Значно яскравішим за перипетіями на футбольному полі виявився другий тайм. На 53-й хвилині «Металург» розіграв блискавичну контратаку. Троє футболістів Білоцерковець – Шалфєєв – Кіча розпасували у центрі так, що суперник просто не встиг зреагувати. Ювелірну передачу з флангу від Шалфєєва точним ударом головою замкнув Кіча, для якого це дебютний м’яч у футболці «Металурга».

Проте вже через 20 секунд рахунок було зрівняно. Можливо, цей гол увійде в історію, як один із найшвидших у Першій лізі після пропущеного. Необачністю захисників «Металурга» скористався Богдан Шмигельський, якому вдалося продертися через центр. Удар з близької відстані не залишив шансів Байді – 1:1.

Команди продовжували грати в атакуючий футбол до самого фінального свистка. Суперники у рівній мірі прагнули перемоги, але прихильність футбольної долі не отримав ніхто. «Скорук» та «Металург» поділили очки. Наступний матч запорізького клубу відбудеться вже цієї суботи, 29 жовтня, проти головної команди-сенсації попереднього туру – СК «Полтава».