Після вилучення Сергія Басова у першому таймі запорізькі футболісти зуміли проявити характер і набрати очки.

17.09.2023. Перша ліга, 8 тур. Стадіон «Колос» (Бориспіль), ФСК «Маріуполь» – МФК «Металург» 2:2 (1:1)

Голи: Піддубний (40, аг), Тєрєхов (58) – Піддубний (38), Хуссін (90+1)

«Маріуполь»: Караващенко, Пуди, Шушко, Тєрєхов, Харжевський, Мамросенко, Мельниченко, Мочевінський (Чернецький 84), Тепляков (Махиня 78), Пентелейчук (Биковський 84), Батальський (Літюк 70). Головний тренер: Олег Краснопьоров

«Металург»: Байда, Басов, Піддубний, Страдс (Хуссін 82), Білоцерковець, Крапивний, Сейтхалілов (Іродовський 76), Сніжко (Палюх 46), Сад, (Польовий 62) Могильний, Галата (Фальковський 62). Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Басов (35)

«Металург» запропонував супернику динамічний та агресивний футбол на старті гри. Впродовж 10 хвилин запорізькі футболісти провели кілька якісних атак: Богдан Могильний вривався на швидкості на ворота Іллі Караващенка, Сулейман Сейтхалілов пробивав головою після кутового і просто зобов’язаний був забивати Могильний, коли віч-на-віч з голкіпером його виводив розрізною передачею Валерій Сад.

Згодом команди дещо збавили темп, а «Металург» неочікувано опинився у меншості. Пряму червону картку отримав капітан Сергій Басов. Втім, вилучення не завадило «Металургу» відзначитися першим. Блискуче виконав штрафний Дмитро Піддубний. Його підступний удар з відскоком від газону став несподіванкою для Караващенка – 0:1. Але й «Маріуполь» відреагував миттєво. Подача з кутового завершилася прикрим рикошетом, і м’яч від ноги Піддубного закотився у ворота – 1:1.

У другому таймі вже маріупольці помчали в атаку зі старту, що й дозволило їм швидко повести у рахунку. Серія стандартів завершилася точним ударом головою Артема Тєрєхова. Головний тренер «Металурга» Володимир Микитін спробував освіжити гру внаслідок замін. І це вдалося. Запоріжці створювали тиск на ворота номінальних господарів, досягнувши бажаного у компенсований час. Гол створили гравці, що вийшли на заміну: Дмитро Іродовський протягнув м’яч, змістився у центр і сильно пробив, Караващенко відбив перед собою, а на добиванні першим був Тимофій Хуссін – 2:2. Рятувати переможний результат для себе в обох команд часу особливо вже не було.

У наступному турі «Металург» прийматиме «Діназ» в Умані 24 вересня.