7.04.2024. Перша ліга, група «Вибування». Стадіон «Центральний» (Умань). МФК «Металург» – ФК «Нива» 0:2 (0:1)

Голи: Голуб (34), Довбецький (61)

«Металург»: Ніколаєнко, Ішимський (Кадук 76), Костюченко, Страдс, Куралех, Хуссін, Ковальський, Місанов (Івасюк 76), Близнюк, Шейн (Омельченко 70), Юдін

В. о. головного тренера: Антон Гай

«Нива»: Ольховий, Бей, Зінь, Мудрий, Климак, Давидов, Дорошенко (Кицун 90), Голуб, Векленко (Довбецький 56), Волохатий Махінка (90), Різник

Головний тренер: Олександр Стахів

У весняній частині сезону «Металург» та «Нива» – це дві молоді команди, де найстаршими гравцями у стартових складах були 23-річний Володимир Близнюк та 24-річний Андрій Різник. У першому таймі «Металург» доволі впевнено виглядав в атаці, створивши кілька чудових нагод – поруч із дев’яткою пробивав Максим Страдс, не влучив з вигідної позиції 16-річний Іван Шейн. Однак «Нива» вибагливіше поставилася до своїх моментів. Комбінацію в центральній зоні влучним ударом завершив Денис Голуб, для якого цей гол став дебютним у професійному футболі.

Після перерви у «Металурга» був шанс зрівняти рахунок. Можливість відзначитися втратив ще один 16-річний гравець Максим Місанов. Потім «Нива» забила вдруге, і цей гол фактично забезпечив гостям перемогу. В останні півгодини гри серйозних передумов для того, щоб відігратися, «Металург» уже не створив. Тепер запорізький клуб ділить 3-4 місце в турнірній таблиці з «Поділлям», з яким і зустрінеться в наступному турі.