Вінницька команда використала свою перевагу, втіливши її у забиті м’ячі у кожному з таймів

22.10.2022. VBET UA Друга ліга. 8 тур. Центральний міський стадіон (Вінниця). ФК «Нива» – МФК «Металург-2» 2:0 (1:0)

Голи: Кольцов (42), Загорулько (65)

«Нива»: Попович, Лотоцький, Костюк, Мороз, Петрук, Шевчук, Кольцов, Жуков (Страшкевич 81), Швець (Гаврик 72), Панасюк (Орнат 57), Загорулько (Мулик 81). Головний тренер: Олег Остапенко

«Металург-2»: Москович, Страдс, Лапко, Єлець, Коваленко, Кузьмович (Даглас 86), Бадецький (Рокотянський 61), Хуссін, Товстоног, Златьєв, Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Попередження: Загорулько – Близнюк

У першому таймі команди зовсім не радували небезпечними моментами. У «Металурга» найкращий шанс сам собі створив Тимофій Хуссін. Він пройшов на швидкості через центр та мітив у дальний кут – м’яч пролетів поруч зі стійкою. «Нива» грала у звичний для себе футбол – прагматичний, здебільшого розраховуючи на стандарти. Саме з кутового вінничани забили наприкінці першого тайму – подачу ударом головою замкнув Віталій Кольцов.

У другій половині господарі довели рахунок до більш комфортного після затяжної атаки, в результаті якої останнього удару завдав найкращий бомбардир «Ниви» Артур Загорулько. Команди активізувалися уже на останніх хвилинах, коли моменти сипалися один за одним біля обох воріт. У підсумку, «Металургу» не вдалося забити хоча б гол престижу, а «Ниву» рахунок і без того влаштовував. Молода команда В’ячеслава Тропіна досі залишається без перемог на професійному рівні, зазнавши п’ятої поразки поспіль.