Команда з Бузової результативно провела перший тайм, забезпечивши собі потрібний результат.

13.05.2023. VBET UA Друга, 15 тур. Стадіон «Ювілейний» (Буча). ФК «Нива» – МФК «Металург-2» 4:1 (3:0)

Голи: Таран (18), Сомов (29, 57), Семенець (36) – Толок (59)

«Нива»: Литвиненко, Місюра, Таран, Ткаченко, Сокол, Зуєвич, Скепський (Мельніченко 63), Миколаюк (Калінін 79), Тименко (Кошман 64), Семенець (Євпак 63), Сомов. Головний тренер: Сергій Карпенко

«Металург-2»: Лавута, Завгородній (Бадецький 64), Даглас, Івасюк, Коваленко, Кузьмович, Златьєв, Хуссін (Ковальський 71), Рокотянський, Товстоног, Толок (Юдін 60). Головний тренер: В’ячеслав Тропін

У першому таймі «Нива» абсолютно та повністю використала перевагу на стандартах. Спочатку Анатолій Таран скористався помилкою голкіпера «Металурга» Кирила Лавути, який невдало зіграв на виході під час кутового. Потім так само ударом головою відзначився кращий бомбардир «Ниви» Іван Сомов. Ще до перерви команда з Бузової фактично зняла всі питання. Подачу на дальню стійку замкнув Богдан Семенець.

До честі «Металурга-2», команда В’ячеслава Тропіна не здалася. Пропустивши прикрий м’яч після помилки, запоріжці знайшли у собі сили та відповіли голом престижу. Втретє у цьому сезоні відзначився молодий форвард запорізького клубу Гліб Толок. У заключних матчах чемпіонату «Металург-2» зіграє з вінницькою «Нивою» та «Кременем-2».