У найближчому турі обидві команди «Металурга» прийматимуть суперників удома

17.09.2022. Перша ліга. 4 тур. Запоріжжя. МФК «Металург» – ФК «Чернігів».

Основна команда «Металурга» у статусі лідера групи «Б» прийматиме чергового дебютанта Першої ліги – «Чернігів». До речі, клуби є ровесниками – обидва засновані у 2017 році. З того часу на професійному рівні більшого досягнув «Металург». Чернігівський клуб тільки у минулому та позаминулому сезоні виступав у Другій лізі, де вище 10-го місця у групі «А» не піднімався.

Проте зараз це не матиме абсолютно ніякого значення. На старті сезону «Чернігів» виглядає конкурентоспроможним на рівні Першої ліги, хоч і залишається поки що у нижній частині турнірної таблиці. Нічия зі «Скоруком» та мінімальна поразка від «Оболоні» – підсумок стартових матчів команди Валерія Чорного.

Майбутній суперник «Металурга» дійсно демонструє хороший бійцівський дух і характер, що й символізує їхнє прізвисько – «тигри». Запорізьким футболістам необхідно буде докласти чимало зусиль, щоб приборкати цього непоступливого та зухвалого «звіра». «Чернігів» досі залишається без перемог у сезоні, тому гості прагнутимуть якнайшвидше її здобути. Безумовно, підопічних Володимира Микитіна чекає важкий матч. Щодо прямої трансляції, повідомимо інформацію безпосередньо у день гри.

18.09.2022. Друга ліга. 3 тур. Запоріжжя. МФК «Металург-2» – ФК «Чайка».

У «Металурга-2» ситуація інакша. На відміну від основної команди, підопічні В’ячеслава Тропіна зазнали прикрої поразки 0:4 у попередньому турі, опустившись у нижню частину турнірної таблиці. Домашній матч – шанс виправити становище. Але для цього необхідно перемагати серйозного суперника – «Чайку» з Київської області, яка має у своєму складі достатньо досвідчених футболістів і сильну лінію захисту.

ФК «Чайка» – клуб зі своєю оригінальною футбольною історією, значна частина якої пов’язана з аматорським чемпіонатом та Кубком України. У 2013 році представник Київщини виграв Кубок ААФУ, отримавши право виступити у Кубку України серед професійних команд. «Чайка» пробилася до 1/16 фіналу, зігравши історичний матч проти львівських «Карпат» (0:4). Також «Чайка» увійшла в історію як єдина аматорська команда, що понад 5 років поспіль не посідала нижче 2-го місця у чемпіонаті Київської області.

У 2018 році команда отримала атестат професійної та почала виступати у Другій лізі. Результат «Чайки» – 8 місце у групі «А» у дебютному сезоні, 7 місце у розіграші 2019/2022 років. У новому сезоні команда Дениса Хомутова має одну перемогу та одну поразку.

Щодо прямої трансляції матчу МФК «Металург-2» – ФК «Чайка», інформацію повідомимо безпосередньо у день гри.