У центральному матчі туру кияни на своєму стадіоні переграли запоріжців

7.10.2022. Перша ліга. 7 тур. Стадіон «Оболонь-Арена» (Київ). ФК «Оболонь» – МФК «Металург» 3:0 (1:0)

Голи: Слободян (28, з пен.), Прокопенко (64), Черненко (66)

«Оболонь»: Федорівський, Осман, Тєрєхов, Карась, Прокопенко (Василенко 75), Чернов, Мороз, Покотилюк (Черненко 62), Груша (Машталір 87), Слободян (Батальський 74), Краснопір (Савченко 86). Головний тренер: Валерій Іващенко

«Металург»: Байда, Басов, Векляк (Палюх 71), Дворовенко, Сокол (Страдс 71), Крапивний, Шалфєєв, Сніжко (Кіча 61) Сад, Білоцерковець (Могильний 61), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

У матчі з «Оболонню» на першому місці стояв результат. Можливо, через це «Металург» аж занадто обережно провів перший тайм. Господарі були більш гострішими в атаці – кияни могли відкрити рахунок на самому початку, коли після кутового Покотилюк опинився абсолютно сам на дальній стійці. Удар вийшов непідготовленим.

Небезпечно зі штрафного пробивав Олег Слободян, «пристрілювався» Віталій Груша. Зароблений «Оболонню» пенальті на 28-й хвилині виглядав наче логічним – команда завзятіше атакувала, шукаючи нагоди аби відзначитися. Олег Слободян використав свій шанс з «точки» на всі сто.

Футболістам «Металурга» моменти давалися важко. Запам’ятався черговий ефектний епізод за участі Олексія Сидорова. Після його удару п’ятою м’яч торкнувся поперечки, але й у тому моменті рефері зафіксував порушення правил збоку форварда. Брак гостроти в атаці запорізькі гравці спробували компенсувати активністю на початку другої половини. Моменти нарешті почали з’являтися. Та «Оболонь» грамотно відвела гру від своїх воріт та швидко покарала у відповідь.

Протягом трьох хвилин кияни зняли всі питання стосовно переможця. Спершу дивовижний удар у самісіньку дев’ятку з-за меж штрафного майданчика вдався Пропопенку. Ще через мить «пивовари» відкомбінували безпосередньо у штрафній, де Черненко переправив м’яч головою у дальній кут – 3:0.

Суху перемогу «Оболонь» втримала до фінального свистка. Міг бодай якось повернути інтригу у це протистояння Олексій Сидоров, який заробив пенальті одразу після двох пропущених м’ячів. Проте й тут «Металургу» не пощастило. Кияни втримали переможний результат та очолили турнірну таблицю. Запоріжці тепер ділять третю сходинку разом із «Кременем».