На жаль, зібрання Ради ліг призвело до подальшої дискусії серед клубів ПФЛ стосовно продовження сезону в Першій лізі. Більшістю голосів було прийнято рішення зупинити змагання і шукати альтернативного рішення шляхом анкетування клубів. Далі публікуємо текст листа, надісланого сьогодні у ПФЛ щодо формули догравання сезону в Першій Лізі від МФК «Металург»:

«Керівництво МФК «Металург» висловлює своє незадоволення рішенням Ради ліг про дострокове завершення чемпіонату Першої ліги. При цьому наша позиція залишається чіткою – ми виступаємо за догравання чемпіонату. По-перше, при цьому зберігається чітке дотримання норм регламенту, по-друге, МФК «Металург» повністю виконує рекомендації, встановлені МОЗ та УАФ щодо тренувального процесу. Також наша команда прагне за спортивним принципом відстояти своє право залишитись у чемпіонаті Першої ліги.

Перед зібранням Ради ліг МФК «Металург» надсилав офіційного листа ПФЛ, де була озвучена наша позиція – віддати голос за повноцінне догравання чемпіонату. Також відбулася безпосередня розмова з директором ПФЛ Сергієм Макаровим, який пообіцяв врахувати наш голос до загального результату опитування. Але чомусь позицію нашого клубу керівництво ПФЛ проігнорувало. Звідси й випливає обурення нашого клубу і підсумками роботи Ради ліг, і ставленням до нашого клубу.

Згідно опитувальника, надісланого клубам ПФЛ про варіанти обміну між Першою, Другою лігою та ААФУ, ми обираємо варіант 2 (команди Першої ліги, що посіли тринадцяте та чотирнадцяте, п’ятнадцяте та шістнадцяте місця після 19-ти турів, залишаються в Першій лізі).

Якщо Рада Ліг прийняла рішення зупинити чемпіонат, доцільно було б анулювати поточні результати, адже попереду ще третина календарних матчів сезону. У гіршому випадку прийнятним з точки зору спортивного принципу може вважатись варіант 1, з перехідними матчами плей-офф між 15 і 16 командами Першої ліги та клубами Другої Ліги, що посіли треті місця у своїх групах».