За день за матчу ФК «Рух – МФК «Металург» на офіційному youtube-каналі львівського клубу з’явилося відео, в якому президент «Руха» Григорій Козловський обурений тим, що керівництво львівських «Карпат» виступає стимулюючою стороною і пропонує командам Першої ліги півмільйона гривень за перемогу над «Рухом». Цю інформацію Григорію Козловському надав спортивний директор «Минаю» Михайло Кополовець. 

Для наочної достовірності Кополовець зняв на відео свою телефонну розмову з виконавчим директором ФК «Карпати» Ростиславом Ящишином, де запропонував передати інформацію про винагороду у 500 тисяч гривень представнику «Металурга», бо наступний матч «Руха» у Першій лізі мав відбутися саме із запорізьким клубом. Особа, яка телефонувала Ростиславу Ящишину нібито від «Металурга» ніякого відношення до нашого клубу не має. І це ФК «Рух» вказав на відео (ДОДАЄМО СКРІНШОТ). Це підставна особа від тих людей, які привселюдно викрили ганебний вчинок ФК «Карпати». 

Деякі запорізькі сайти, не розуміючи ситуації, оприлюднили матеріали на своїх ресурсах з подібними заголовками: «COVID-19 и полмиллиона мотивации за победу над «Рухом»: «Металлург» угодил в скандал». Пояснюємо, МФК «Металург» участі у цьому не брав і навіть не знав про дане розслідування. У телефонній розмові Григорій Козловський ще раз підтвердив нам інформацію, що Роман, який позиціонує себе з «Металургом» – це людина не із Запоріжжя. 

Відео ФК «Рух», про яке йде мова: