Побудувавши гру від захисту, підопічні Олексія Годіна були близькими до сенсаційного результату

19.07.2020. Перша ліга. 25 тур. Стадіон «Минай» (с. Минай). ФК «Минай» – МФК «Металург» 2:1 (0:0)

Голи: Нурієв (69, з пен., 82) – Сарапій (89, з пен.)

«Минай»: Попович, Жичиков (Оринчак 76), Стасюк, Никитюк, Допілка, Вагін, Глагола, Нурієв, Пиняшко (Кополовець 81), Книш (Машталір 61), Карноза (Ахметзаде 85)

Головний тренер: Василь Кобін

«Металург»: Петриченко, Кравченко, Сарапій, Сухіна, Сухар, Шалфєєв, Трояновський, Лапко (Щебетун 46), Могильний (Сидоренко 60), Шевчук (Чалих 56), Сидоров (Сачко 81)

Головний тренер: Олексій Годін

«Металург» прибув на гру до одного з лідерів чемпіонату зі значними кадровими втратами. Додавши ротації за рахунок футболістів команди U-19, Олексій Годін допоміг багатьом молодим гравцям вперше зіграли на новому рівні. Зокрема, зі старту місце в основі отримав один з кращих гравців молодіжної команди Микита Лапко. Так само дебютував у «Металурзі» захисник «Зорі» Тимофій Сухар, який повністю відновився після травми. Ще відзначаємо ротацію на воротарській позиції – місце основного голкіпера посів Богдан Петриченко.

У «минайців» теж відбулося кілька змін у складі, проте господарі все одно вважалися явним фаворитом цієї дуелі. Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 10-й хвилині. Досвідчений Артур Карноза виконав розрізну передачу в штрафний майданчик, де Данило Книш був готовий відривати рахунок. Проте Богдан Петриченко був інакшої думки і зумів ногою відвести загрозу. Господарі й надалі володіли територіальною перевагою, виконували багато стандартів та кутових, хоча результату це не приносило.

Після 30-ї хвилини «Минай» ще більше активізувався. Наслідком цього став небезпечний удар Василя Пиняшка в дальній кут і прекрасний шанс для Антона Нурієва. В останньому епізоді вище всіляких похвал зіграв Богдан Петриченко, який був готовий до удару низом. Єдиний шанс у першій половині в «Металурга» сам собі створив Євген Трояновський. У всій красі продемонструвавши силу свого удару він спрямував м’яч під самісіньку поперечку. Вболівальники «минайців» видихнули з полегшенням після того як Андрій Попович мінімальним дотиком переправив м’яча на кутовий. За підсумком першої половини «металургівці» героїчно втримували нічийний результат.

Друга половина розпочалася дуже мобільно. У самому дебюті Артур Карноза міг виводити «Минай» вперед – завадив Богдан Петриченко. На відповідь «Металурга» господарі тут же організували свою атаку. Цього разу на вістрі опинився Книш, проте результат той самий – герой епізоду голкіпер запоріжців. Фактично 15 стартових хвилин тривала навала команди Василя Кобіна і тут належне треба віддати підопічним Олексія Годіна, які фактично не тренувалися перед цією грою, але фізичні кондиції проявили на високому рівні.

«Минаю» довго не вдавалося забити з гри. Та допоміг пенальті. На 69-й хвилині за гру рукою у власному штрафному запоріжці отримали 11-метровий у власні ворота. Анатолій Нурієв скористався подарунком – 1:0. Забитий м’яч незначним чином вплинув на характер гри. Тому господарям вдалося забили ще раз. Нурієв оформив дубль, замкнувши передачу на дальній стійці.

Здавалося, що інтригу вбито, однак гості знайшли у собі сили повернутися в гру. Зароблений пенальті на 89-й хвилині реалізував Едуард Сарапій. Буквально через хвилину «Металург» міг знову розраховувати на ще один удар з «точки», проте рефері цього разу промовчав. Останній шанс врятувати нічию для «Металурга» змарнував Олексій Щебетун, який не зміг завдати цілеспрямованого удару по воротам Поповича.

Попри поразку 1:2 гравці «Металурга» довели, що мають характер і навіть у скрутний момент до останнього борються за результат. Наступний матч запорізька команда проведе вдома 23 липня проти «Авангарда». Гра на «Славутич-Арені» розпочнеться о 18:00.