Команда Володимира Микитіна працюватиме у Запоріжжі до кінця місяця, після чого вирушить на другий збір на Захід України.

З 13 лютого футболісти «Металурга» поновили тренувальний процес – тижневий втягуючий збір завершиться двосторонньою грою команди. З наступного тижня «Металург» планує проводити спаринги. Серед суперників клуби Першої ліги – «Полтава», «Скорук» і «Кремінь». За підсумком перших тренувань наставник «Металурга» Володимир Микитін залишився задоволеним фізичним станом гравців, які тільки вийшли з відпустки.

– Радує те, що хлопці після відпустки вийшли у хорошій формі. Видно, що всю програму, яку ми їм готували, вони виконали. Зібралися пізніше за інші клуби, тому працювати будемо інтенсивно. Скоро почнемо проводити спаринги, після чого вирушаємо на другий збір на Захід України, де буде вже серйозна робота та серйозні суперники, – відзначив Володимир Микитін.

Разом із першою командою тренувальний збір розпочали й кілька гравців «Металурга-2». Після загально-підготовчого етапу тренерський штаб визначить тих футболістів, які проведуть з командою основний збір на Заході України.

– На сьогодні з нами працюють шість футболістів молодіжної команди. Стежимо не тільки за «Металургом-2», а й за хлопцями з U-17. Глобальних змін у нашому складі не відбудеться. Підсилення планується лише вибірково. Поки що уклали угоду з одним гравцем, ми стежили за Сейтхаліловим ще у чемпіонаті, розуміємо, що це перспективний гравець. Усі наші молоді гравці, які зараз працюють з першою командою – це майбутнє «Металурга». Рухаємось у тому напрямку, який обрали. Попереду – багато роботи.

Двостороння гра, яка стане підсумком тижневого втягуючого збору, відбудеться у суботу. Перший спаринг проти СК «Полтава» запорізькі футболісти планують провести 22 лютого.