Сьогодні «Металург» провів контрольну гру з «Металістом 1925» на виїзді

Харків’яни готуються до старту сезону в Прем’єр-лізі, запоріжці – у Першій лізі. З перших хвилин «металургівці» відчули рівень суперника, який упродовж гри домінував на футбольному полі. Гості мали моменти, але реалізувати бодай один свій шанс не змогли.

У першому таймі запоріжці на рівних протистояли супернику – небезпечно зі штрафного пробивав Володимир Польовий, був момент у гравця, що знаходиться на перегляді. Натомість «Металіст 1925» зумів відзначитися двічі. На 35-й хвилині Ілля Зубков прострілив на дальню стійку, де Владислав Дмитренко з гострого кута замкнув передачу. Назар Байда міг оформити черговий диво-сейв, але м’яч, все ж таки, перетнув лінію воріт – 1:0.

У другому таймі харків’яни одразу відзначилися ще раз. Знову Зубков віддав на Дмитренка, а той виконав точний навіс на Артема Габелка, який головою і відправив м’яч у «дев’ятку». Загалом «Металіст 1925» виглядав сильніше, але варто віддати належне й гравцям «Металурга», які самовіддано боролися з командою Прем’єр-ліги та грали на фоні виснажливих дворазових тренувань. На жаль, у важливих ситуаціях підвела реалізація. Підсумок – справедлива перемога господарів 2:0.

15.08.2022. ФК «Металіст 1925» – МФК «Металург» 2:0 (1:0)

«Металіст 1925»: Сидоренко (Мозіль 46), Жичиков (Шершень 80), Безуглий, Курило, Рудавський, Габелок, Кравченко (Ткачук 70), Бичек (ГНП 70), Русин (Ременюк 70), Дмитренко (Дудік 70), Зубков (ГНП 70)

«Металург»: Байда, Польовий (Сокол 71), Басов (Страдс 65), Векляк, Воробєй (Дворовенко 71), Крапивний (Палюх 65), ГНП, Шалфєєв, Кіча (Піддубний 56), Могильний (Білоцерковець 56), Сидоров