ПФЛ надіслала листа чотирьом клубам Першої ліги («Металургу», «Епіцентру», «Ниві» та «Кременю»), в якому пропонується провести робочу нараду з керівництвом УАФ щодо обговорення перспектив використання відео асистента арбітра (ВАА/VAR) під час проведення заключних матчів чемпіонату та інших актуальних питань.

Відповідь «Металурга» ПФЛ:

Уважно розглянувши Вашого листа щодо запізнілого запрошення на зустріч «чергової четвірки» Чемпіонської групи, повідомляємо наступне.

МФК «Металург» залишається послідовним у своїй позиції рівності та справедливості для всіх клубів Ліги, тому ми проти будь-яких кулуарних перемовин та прийняття рішень у закритому режимі.

Ми з повагою ставимося до всіх без виключення наших партнерів — суперників та їх уболівальників, тому ми, на відміну від деяких інших клубів, не збиратимемося за їхніми спинами і не обговорюватимемо теми, що стосуються всіх учасників змагань.
Щодо суті запропонованої Вами теми обговорення перспектив використання відео асистента арбітра (VAR) повідомляємо:

1. МФК «Металург» за чесний, чистий футбол, рівність та високу якість суддівства у всіх матчах Першої Ліги, а не лише за участю чотирьох, як хтось визначив, «елітних» клубів. Ми, як замовники послуги «якісного суддівства», в широкому розумінні цього процесу, вкрай незадоволені якістю цієї послуги в цілому і особливо у матчах «Оболонь» – «Карпати» та «Металург» – «Полісся».

2. Ми за ефективне використання системи VAR у всіх матчах Першої ліги, що залишилися, і готові обговорити і взяти участь у практичному вирішенні цієї проблеми з усіма учасниками процесу.

3. Ми виступаємо за будь-які зустрічі та обговорення важливих питань у рамках Ліги за участю всіх футбольних клубів, які погодяться брати участь у цих обговореннях, без жодних обмежень та дискримінацій.

Таким чином МФК «Металург» наполегливо просить УАФ і ПФЛ забезпечити неупередженим якісним суддівством і системою VAR усі наші матчі до кінця поточного чемпіонату.