Вихованці футбольної школи КП «МФК «Металург» пройшли планове обстеження м’язового дисбалансу.

Діагностику проводили професіонали своєї справи – реабілітолог МФК «Металург» Максим Савватєєв, головний лікар футбольної школи Ганна Ускова, а також нещодавно призначений тренер із фізичної підготовки школи Сергій Свириденко.

Персонально кожного гравця оглянув Максим Савватєєв. Під наглядом Ганни Ускової було визначено комплекс вправ і дій, які у подальшому впровадить у свою роботу тренер із фізичної підготовки Сергій Свириденко. Ця процедура чекатиме й на інших вихованців школи.

– Дуже важливо, що дитяча школа і професійний клуб об’єдналися. Тепер молоді футболісти будуть під пильним наглядом спеціалістів. У ході тестування Максим Савватєєв вказував на відхилення від норми, я все фіксувала, потім наш тренер із фізичної підготовки внесе додаткові вправи до програми занять у тренажерному залі. Якщо у хлопців виникатимуть проблеми, звертатимемося до реабілітолога у майбутньому, – зазначила головний лікар футбольної школи Ганна Ускова.

В ідеальному стані м’язи отримують рівне навантаження та розвиваються гармонійно, – пояснив Максим Савватєєв. – Проте з різних причин, коли одні м’язи перебувають у напрузі постійно, а інші отримують менше навантаження, це породжує м’язовий дисбаланс.

– Важливо правильно визначити, над чим працювати кожному персонально. Загалом стан хлопців нормальний, проте у більшості є нюанси з привідними м’язами стегна, сідничними м’язами та зі спиною. Ці м’язи дещо послаблені. На це треба звернути увагу. Необхідно закачувати м’язи спини та кору, тобто, ту групу м’язів, що оточують хребет. Хлопцям не вистачає динамічних навантажень, які добре впливають на внутрішні м’язи, на поперечні м’язи живота, щоб зміцнювати фіксацію корпусу. Тепер додамо більше нових вправ для вихованців школи, щоб вони щодня покращували свій м’язовий дисбаланс, – підсумував тестування реабілітолог МФК «Металург» Максим Савватєєв.