У домашньому матчі Другої ліги команда В’ячеслава Тропіна не змогла набрати очок у грі з представником Київщини

18.09.2022. Друга ліга. 3 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург-2» – ФК «Чайка» 1:2 (1:2)

Голи: Златьєв (34) – Литовченко (12, 44)

«Металург-2»: Москович, Завгородній, Лапко, Даглас (Єлець 68), Страдс, Владимиров (Коваленко 77), Бадецький (Толок 86), Златьєв, Хуссін, Рокотянський, Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Чайка»: Майборода, Хохлов, Музиченко, Луценко, Вечурко, Гуськов (Клименко 84), Литовченко (Козій 70), Ндукве, Пуди (Лещенко 70), Шакун, Янковський (Мнишенко 63). Головний тренер: Денис Хомутов

МФК «Металург-2» – одна з наймолодших команд у Другій лізі, через що підопічним В’ячеслава Тропіна важко даються ігри з більш досвідченими суперниками. «Чайка», яка суттєво оновила свій склад, все одно виглядала фаворитом дуелі – тим більше, у минулому матчі кияни розгромили вінницьку «Ниву», тоді як «металурги» зазнали поразки 0:4 від «Хуст-Сіті».

У дебюті гри запоріжці пропустили після грубої помилки. Вечурко віддав довгу передачу на хід Литовченку, навколо якого перебували захисники та голкіпер Москович – футболіст «Чайки» прокинув воротаря й відзначився дебютним голом у сезоні. До честі молодих запорізьких футболістів господарі зуміли вирівняти становище, хоча ініціативою повністю володіли гості.

Тимофій Хуссін розібрався з кількома суперниками на лівому фланзі й віддав класну передачу на Златьєва – Злат переправив м’яч у сітку – 1:1. Для 20-річного футболіста – це другий гол у сезоні. «Металург-2» одразу зумів створити кілька гострих моментів за участі Хуссіна, Рокотянського та Златьєва, втім, ще до перерви «Чайка» повернула собі лідерство.

Музиченко довгим пасом знайшов Литовченка, який позиційно переграв обох центральних захисників та прокинув м’яч повз воротаря – 1:2. Після перерви «Чайка» продовжувала володіти ініціативою. Активно діяли фланги, небезпечними були стандарти біля воріт Московича. Гості могли зняти всі питання на 85-й хвилині, коли Музиченко головою замикав кутовий, Златьєв вибив м’яч з лінії воріт. «Металург» намагався створити хоча б якісь передумови для фінального штурму, але на завершальній стадії постійно чогось бракувало. Підсумок – 1:2 на користь «Чайки», яка здобула другу перемогу поспіль, а «Металург», навпаки, продовжив свою невтішну серію.

У наступному турі команда В’ячеслава Тропіна зіграє на виїзді з «Реал Фармою».

В’ячеслав Тропін, головний тренер МФК «Металург-2»