Діти тренуються безкоштовно на базі Запорізької спеціалізованої школи №7. Заняття проходять тричі на тиждень у різних вікових групах – від 5 до 15 років. Доброзичлива атмосфера, гармонійний розвиток вашої дитини та пошук футбольних талантів – завдання, які ставить керівництво МФК «Металург» перед тренером філіалу Михайлом Олійником.

– Потрібно виявити талановитих дітей та передати їх до футбольної школи. Також робота тренера полягає у відборі та навчанні юних футболістів техніко-тактичним діям, як індивідуальним, так і груповим. Важливе значення у тренерській діяльності ще полягає у тому, щоб діти росли здоровими. Намагаємось прищепити їм любов до себе, віру та повагу до товаришів по команді. Хочу подякувати батьківському комітету філіалу, моїм вихованцям, керівництву міста, керівнику ГО «Хочу вчитись» Катерині Звєровій, директору КП «МФК «Металург» Юрію Зенкіну, директору ЗСШ №7 Костянтину Білоусу за виконану роботу, результатом якої стало відкриття філіалу футбольної школи КП «МФК «Металург» у Комунарському районі, – відзначив Михайло Олійник.

Тренер філіалу Михайло Олійник – молодий наставник, але із солідним стажем. Працював керівником футбольних гуртків, у тому числі у ДЮСШ «Металург». З лютого 2023 року є тренером філіалу футбольної школи КП «МФК «Металург» у Комунарському районі.

– З раннього віку грав у футбол у різних районах нашого улюбленого міста Запоріжжя. Ми завжди ходили з хлопцями на стадіон та підтримували рідний «Металург», де моїми кумирами були багато футболістів, серед який Володимир Польовий, Олексій Годін, Тарас Степаненко та інші. У підлітковому віці пробував себе як гравець ФК «Торпедо», але за висновком лікарів не мав можливості продовжувати футбольну кар’єру. Тоді я вирішив, що якщо я не можу стати професійним футболістом, то зможу «зробити» професійних гравців, які надалі зможуть представлятимуть наше місто на різних змаганнях. Як показує практика, необов’язково грати у футбол на професійному рівні, щоб зрозуміти всі тонкощі цієї гри та стати одним із найкращих у своїй справі. Як приклад, Жозе Моурінью – один із «великих» тренерів усіх часів та один із найтитулованіших фахівців в історії. Таких прикладів багато – Андре Віллаш-Боаш, Аврам Грант, Карлос Альберто Паррейра та інші.

Футбольна школа КП «МФК «Металург» запрошує юних футболістів долучатися до тренувань філіалу в Комунарському районі!