Створивши мінімум моментів, львівські «Карпати» здобули повноцінні 3 очки у важливому матчі двох конкурентів.

15.04.2023. VBET UA Перша, «Чемпіонська». 2 тур. Моршин, стадіон «Медик». МФК «Металург» – ФК «Карпати» 0:1 (0:1)

Гол: Сидоров (36, аг)

«Металург»: Байда, Польовий (Дворовенко 74), Басов, Палюх, Сокол, Крапивний, Шалфєєв, Сейтхалілов (Сніжко 46), Сад (Векляк 74), Білоцерковець (Близнюк 81), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

«Карпати»: Ільющенков, Дуць, Саків, Приймак, Рябов, Горбунов (І. Когут 12), Бобко (Лень 84), Чачуа, Кожанов (Тарануха 46), Тлумак (М. Когут 72), Хобленко (Махнєв 84). Головний тренер: Андрій Тлумак

Попередження: Сидоров, Шалфєєв – І. Когут, Бобко

У порівнянні зі стартовим матчем весняної частини сезону «Карпати» зробили дві зміни у своєму складі, у «Металурга» замість дискваліфікованого Богдана Могильного з перших хвилин з’явився Володимир Білоцерковець.

Команди провели доволі обережний перший тайм: багато єдиноборств у центрі поля, боротьба за ініціативу та обмаль ударів по воротам. Довгий час суперники вичікували помилки один одного. Пощастило «Карпатам». Львів’яни, не завдавши жодного удару по воротам Назара Байди, примудрилися виграти першу половину. Допоміг «нещасний випадок» у штрафному «Металурга» – після подачі з кутового Олексій Сидоров зрізав м’яч у власні ворота.

Запоріжці спробували миттєво відповісти на пропущений гол. Останні 10 хвилин «Металург» проводив значно сміливіше в атаці. Під акомпанемент зливи команди все ж пішли на перерву за мінімального лідерства «Карпат». Зі старту другого тайму «Металург» не полишав надій відігратися. Валерій Сад пробив не сильно, хоча позиція була дуже перспективною. Пробивали здалеку Володимир Білоцерковець, Сергій Басов, Єгор Шалфєєв.

«Карпати» мали всі шанси подвоїти перевагу. Назар Байда врятував після протистояння один в один із Ростиславом Таранухою, а на добиванні Юрія Тлумака голкіпера підстрахував Богдан Сокол, який вибив м’яч із воріт. Останній шанс відігратися «Металург» мав уже в компенсований час. Олександр Ільющенков помилився на виході, проте у штрафному майданчику не знайшлося гравця, який би скористався таким подарунком. Підсумок – мінімальна перемога «Карпат».

У наступному турі на підопічних Володимира Микитіна чекає виїзний матч з «Епіцентром».