Видання Sport Arena спільно з ПФЛ визначило символічну збірну 10-го туру Другої ліги сезону 2022/23. Чергова перемога молодіжної команди «Металурга» дозволила аж трьом нашим футболістам отримати місце у числі кращих.

Лівий захисник – Максим Коваленко («Металург-2»)

Другу поспіль перемогу резервний склад запоріжців здобув над «Рубіконом», який знаходиться у смузі невдач. Але за індивідуальні дії гравців гостей варто похвалити. Зокрема, молодого захисника Коваленка, який забив другий м’яч «Металурга-2» та постійно брав участь у швидких комбінаціях, в тому числі й інших результативних.

Центральний півзахисник – Микита Лапко («Металург-2»)

21-річний півзахисник Лапко вже немало часу провів у Першій лізі, а цього сезону в резервному складі навіть більше грав у центрі захисту. Матч проти «Рубікону» Микита провів у середній лінії й на радощах видав дві гольові передачі – на Златьєва та Близнюка. Діяв активно, широко. Встигав, здавалося, скрізь. А тому зробив серйозний внесок у другу поспіль перемогу запорізької команди. Якщо «Металург-2» підтримає цей рівень і в матчі проти лідера, це буде і шок, і знак якості.

Нападник – Володимир Близнюк («Металург-2»)

Близнюку-молодшому не бракує активності, проте продуктивність у попередніх турах бажала кращого. А ми ж пам’ятаємо, що ще з аматорських часів Володимир був найбільш результативним і задіяним  в атаках футболістом «Металурга-2». У матчі з «Рубіконом» він взяв участь у всіх трьох гольових атаках: забив сам, асистував Коваленку та дотепно пропустив на Златьєва передачу Лапка (іноді така ігрова лаконічність навіть цінніша, ніж втручання в гру).

Детальний звіт про символічну збірну туру на сайті Sport Arena.