Депутати міськради підтримали програму розвитку спорту в Запоріжжі

Депутати Запорізької міської ради прийняли програму «Фізична культура та спорт на 2019 — 2021 роки». Мета програми — розвиток фізичної культури і спорту в місті, створення умов для залучення населення міста до масового спорту, популяризація здорового способу життя.

Програма з розвитку фізкультури та спорту розрахована на 2019-2021 роки. На її реалізацію, в рамках програми заплановані наступні заходи:

Організація та проведення районних і міських спортивно-масових заходів;
Відрядження збірних команд міста на змагання;
Премії міського голови найкращим тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл за підготовку спортсменів високого рівня;
Проведення навчально-тренувальних зборів та відрядження спортсменів на змагання;
Поточні та капітальні ремонти, реконструкції будівель та споруд в комунальних установах та дитячо-юнацьких спортивних школах;
Придбання спортивного обладнання та інвентарю.
Крім того, для забезпечення роботи комунального підприємства «Футбольний клуб «Металург» надається фінансова підтримка на утримання підприємства, на придбання спортивної форми та взуття, спортивного інвентарю та обладнання довгострокового використання, на проведення капітального ремонту спортивних споруд, на проведення навчально-тренувальних зборів та участь футбольної команди «Металург» і команди U-19 у чемпіонаті України.

Офіційний сайт запорізької міської ради

Leave a comment